Silesion.PL

serwis informacyjny

Najlepszy piłkarz Ekstraklasy, Joel Valencia przenosi się z Piasta Gliwice do Brentford FC

Najlepszy piłkarz PKO Ekstraklasy w poprzedniej kolejce Ekstraklasy nie pojechał z drużyną do Wrocławia. Oficjalnie z powodu kontuzji. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że kwestia jego odejścia nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie transferu Ekwadorczyka do Anglii. Jak udało nam się ustalić w angielskich źródłach, piłkarz ma się przenieść do klubu Brentford FC.

To drużyna grająca w lidze Championship, czyli na drugim poziomie rozgrywek w Anglii. W poprzednim sezonie Pszczoły zajęły 11 miejsce. Trenerem zespołu jest 44-letni Duńczyk Thomas Frank. Portal Transfermarkt wycenia kadrę drużyny na 55 mln euro. W tym sezonie Brentford wydał na wzmocnienia już 20 milionów euro. Najwięcej (6 mln) kosztował Pontus Jansson sprowadzony z Leeds.

Źródło:TVP Sport

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author