“Muszę się przyznać… Jestem uzależniony od strzelania goli” – Lewandowski na Twitterze

We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski Strzelił cztery bramki w wygranym przez Bayern Monachium meczu z CervenĄ Zvezdą 6:0! Pierwszą bramkę strzelił 53. minutcie, podwyższając na 2:0 prowadzenie gości. Potem trafiał w minutach 60., 64. i 68. Było 5:0, a Bayern ostatecznie zwyciężył w Belgradzie 6:0. Statystycy wyliczyli, że napastnikowi bawarskiej drużyny wszystko zajęło dokładnie 14 minut i 31 sekund. Nikt w historii Ligi Mistrzów tak szybko czterech goli nigdy nie

Po spotkaniu piłkarz reprezentacji Polski zamieścił wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym zamieścił szczere wyznanie…

“Muszę się przyznać… Jestem uzależniony od strzelania goli”