Silesion.PL

serwis informacyjny

Możesz obstawiać El Clasico po szalonym kursie 100.0 w BETFAN

Mozesz obstawiac El Clasico po szalonym kursie 100.0 w BETFAN

Mozesz obstawiac El Clasico po szalonym kursie 100.0 w BETFAN

Nadchodzi najbardziej ekscytujący klubowy mecz świata, czyli El Clasico! Kto będzie górą – Real Madryt czy FC Barcelona? Pierwsze El Clasico, w którym w drużynie z Katalonii zagra nasz rodak. Mecz Real Madryt – FC Barcelona rozpocznie się o godzinie 16:15 w nidzielę 16 października.

Tylko dla nowych graczy w BETFAN ma specjalną ofertę – możliwość postawienia na wygraną Królewskich lub Dumy Katalonii po szalonym kursie 100.0! EL CLASICO PO KURSIE 100.0

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600,
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% w razie porażki)
  4. Następnie zagraj za maksymalnie 2 zł kupon solo na zwycięstwo wybranej drużyny w El Clasico po kursie 100.0 (W TYM MIEJSCU)
  5. Jeżeli wytypujesz poprawnie, otrzymasz wygraną na konto główne!
  6. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024