Silesion.PL

serwis informacyjny

Młode talenty z Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze ze wsparciem TDJ Estate

TDJ Estate wspiera Akademie Pilkarska Gornika Zabrze

TDJ Estate wspiera Akademie Pilkarska Gornika Zabrze

TDJ Estate, inwestor odpowiedzialny między innymi za realizację osiedla mieszkaniowego Zielona Dolina w Zabrzu, został partnerem Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Celem jest wspólna praca na rzecz rozwoju młodych sportowców.

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze propaguje uprawianie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, tworząc dogodne warunki do treningów, organizując obozy sportowe i umożliwiając starty w zawodach. – Kształcimy zawodników w wieku od 4 do 19 lat, którzy uczestniczą w rozgrywkach na szczeblu okręgowym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim, a najlepsi mają szansę reprezentować klub również na arenie międzynarodowej. Akademia zrzesza nie tylko chłopców – prowadzimy też ciągły nabór do sekcji żeńskiej. Współpraca z TDJ Estate pozwoli na dalszą realizację ambitnych celów naszych wychowanków – mówi Łukasz Milik, dyrektor Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze.

TDJ Estate, firma realizująca projekty mieszkaniowe, biurowe oraz typu land developing w obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, każdego roku dołącza do szeregu lokalnych inicjatyw, których celem jest aktywizacja mieszkańców. Wsparcie Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze to kolejny wyraz zaangażowania inwestora w życie sportowe miast, w których prowadzi działalność deweloperską.

Od początku naszej działalności chętnie angażujemy się w sportowe wydarzenia, które służą integracji i pozwalają budować zgrane społeczności. Akademia Piłkarska Górnika Zabrze łączy sport z kolejnym ważnym dla nas aspektem, jakim jest wsparcie dzieci i młodzieży. Dzięki obecności w Akademii najmłodsi aktywnie spędzają czas, zawierają przyjaźnie, rozwijają pasje, a w przyszłości mogą zostać profesjonalnymi zawodnikami. Wierzę, że wspólnymi siłami pomożemy w spełnieniu ich wielkich piłkarskich marzeń – mówi Bartłomiej Solik, partner zarządzający w TDJ Estate.

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze skupia ponad 900 zawodników i zawodniczek oraz 30-osobową kadrę trenerów. Jej ambasadorem jest Lukas Podolski. Umowa z TDJ Estate została zawarta na sezon 2022/2023. Poza wsparciem finansowym, w planach jest organizacja wspólnych wydarzeń i konkursów.

Zielona Dolina w Zabrzu inwestycja mieszkaniowa TDJ Estate

***

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze

Celem Akademii jest propagowanie piłki nożnej jako sportu masowego i stworzenie optymalnych warunków do uprawiania tego sportu przez jak największą liczbę dzieci i młodzieży szkolnej, a także wychowanie jak największej liczby zawodników dla potrzeb pierwszej drużyny.

Jako priorytet traktujemy budowanie bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni, które uważamy za idealne dla rozwoju dziecka. Jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie każdy z wychowanków Akademii zostanie profesjonalnym zawodnikiem – dokładamy wszelkich starań aby kształtować młodych piłkarzy jako wartościowych ludzi, w pełni przygotowanych do radzenia sobie z wyzwaniami dorosłego życia.

W procesie szkolenia młodzieży Akademia Piłkarska Górnika Zabrze wytycza trzy cele nadrzędne mające znaczący wpływ na ukształtowanie przyszłego piłkarza: wychowawczy, edukacyjny, sportowy. Pierwsze dwa cele ukierunkowane są na właściwą postawę wychowawczą, dyscyplinę i patriotyzm klubowy, dlatego są stawiane bezwzględnie przed wszystkimi uczestnikami zajęć. Natomiast cele sportowe ze względu na zróżnicowany charakter i poziom wykształcenia są wyznaczane indywidualnie.

Więcej informacji o Akademii na stronie https://akademiagornika.pl/strona-glowna/

***

TDJ Estate jest częścią TDJ – rodzinnej firmy inwestycyjnej prowadzącej działalność w wielu sektorach gospodarki. TDJ Estate od 2011 r. realizuje projekty mieszkaniowe, biurowe, a także gruntowe (land developing). Portfolio inwestora obejmuje realizacje zlokalizowane w obrębie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii m.in. w Katowicach – Osiedle Franciszkańskie i Franciszkańskie Południe w dzielnicy Ligota, kompleks wielorodzinny Bardowskiego 1 na os. Witosa oraz Pierwszą Dzielnicę położoną w sąsiedztwie Strefy Kultury, a także Zieloną Dolinę w Zabrzu i Osiedle Wieszowa w powiecie tarnogórskim. W sektorze komercyjnym flagową inwestycją spółki jest kompleks biurowy .KTW zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka.

W TDJ Estate tworzymy przestrzenie, które na każdym kroku pozytywnie wpływają na jakość życia ludzi. Bierzemy odpowiedzialność za miejsca, z którymi wiążemy się natywnie i długofalowo. Projektujemy zgodnie z zasadą people first design.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author