Silesion.PL

serwis informacyjny

Milan i Napoli czyli mecz na przełamanie

Włoska tragedia – tak w skrócie można opisać początek sezonu w wykonaniu Milanu i Napoli. Powiedzieć, że zespoły nie spełniają oczekiwań swoich kibiców, to nic nie powiedzieć. Naturalną okazją na przełamanie wydaje się być sobotnie spotkanie tych drużyn. Który zespół zaprezentuje się lepiej i da nadzieje swoim kibicom na lepszą przyszłość?

W poprzednim spotkaniu tych drużyn lepsza okazała się drużyna z Mediolanu. Mecz ten bardzo dobrze może wspominać napastnik reprezentacji Polski – Krzysztof Piątek. Był to dla niego debiut w barwach „Rossonerich”, w którym zdobył dublet i został wybrany zawodnikiem meczu! Czy po sobotnim przełamaniu się w meczu z Izraelem Piątek podtrzyma strzelecką serię i zdobędzie bramkę w starciu z Napoli?

W ofercie legalnego polskiego bukmachera BETFAN kurs na bramkę zdobytą przez Piątka prezentuje się bardzo zachęcająco, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wyjdzie on w pierwszym składzie!

Po drugiej stronie boiska może wyjść tonący w plotkach o możliwym odejściu z Napoli – Piotr Zieliński. Rozegrał on w tym sezonie Serie A dwanaście spotkań i zaliczył jedną asystę! Niestety, najprawdopodobniej na boisku nie zobaczymy Arkadiusza Milika, którego czeka rehabilitacja spowodowana kontuzją brzucha.

Ten sezon nie należy do udanych dla obu drużyn. Napoli zajmuje rozczarowujące siódme miejsce w tabeli, a Milan dramatyczne czternaste. Zespół z Mediolanu w ostatnich pięciu meczach zdobył cztery punkty – tylko trzy zespoły w lidze włoskiej zdobywały ich mniej. Napoli nie wygrało meczu już od pięciu spotkań, w Neapolu dawno nie panowały tak zły nastroje wśród bardzo zaangażowanych kibiców. Czy uda się zakończy tę serię w sobotnim starciu?

W swoim ostatnim spotkaniu Milan przegrał z liderującym Juventusem. Mimo porażki zespół z Mediolanu zebrał po tym spotkaniu dobre opinie

Poprzednim meczem Napoli był bezbarwny, bezbramkowy remis z Genoą.

Według BETFAN nieznacznym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Napoli, lecz wszystko zweryfikuje boisko. 

W swojej historii obie drużyny grały ze sobą już 148 razy! Historia bardziej sprzyja „Rossonerim”, którzy wygrali 56 razy, Napoli triumfowało 44, a 47 razy mecz zakończył się remisem. Aż 144 z   tych spotkań odbyło się w ramach rozgrywek Serie A!

Jak to często bywa w piłce nożnej, kiedy spotykają się dwa zespoły, które znajdują się „w dołku” możemy spodziewać się ciekawego spotkania! Czy tak będzie i tym razem? Dowiemy się tego już w ten sobotni wieczór!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024