Silesion.PL

serwis informacyjny

Mikołaj w tramwaju odwiedzi Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze i Bytom

fot.tram-silesia.pl

Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze i Bytom to miasta, w których we wtorek 6 grudnia będzie można spotkać Mikołaja. Jak co roku zaprzęg reniferów dostanie kilka godzin odpoczynku, a Mikołaj jeździć będzie specjalnym tramwajem, rozdając prezenty na przystankach.

To już wieloletnia tradycja, że w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii 6 grudnia Mikołaja można spotkać w tramwaju. – A mówiąc precyzyjnie – na przystankach, bo Mikołaj wykorzysta nasz historyczny wagon typu N do przejazdu, ale prezenty będzie rozdawał dzieciom czekającym na przystankach – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Tramwaj z Mikołajem i Śnieżynką przejedzie przez 5 miast GZM: Bytom, Zabrze, Rudę Śląską, Świętochłowice i Chorzów, a kursować będzie od 13:00 do 18:30. Poniżej orientacyjny rozkład jazdy mikołajowego tramwaju:

PrzystanekGodzina
Chorzów Batory Zajezdnia13:02
Świętochłowice Mijanka13:10
Zgoda Komenda Policji (p)13:13
Zgoda Komenda Policji (o)13:15
Bykowina Mijanka13:24
Chebzie Pętla (p)13:44
Chebzie Pętla (o)13:59
Chebzie Pawła14:02
Piaśniki Skrzyżowanie (p)14:14
Piaśniki Skrzyżowanie (o)14:35
Chorzów Pokoju (p) silesion.pl14:37
Chorzów Pokoju (o)14:38
Lipiny Kościół (p)14:43
Lipiny Kościół (o)14:55
Chebzie Pawła15:01
Chebzie Pętla (p)15:03
Chebzie Pętla (o)15:23
Chebzie Dworcowa15:26
Ruda Urząd Skarbowy15:29
Ruda Południowa15:32
Zaborze Elektrociepłownia (p)15:44
Zaborze Elektrociepłownia (o)15:47
Zabrze św. Floriana15:54
Zabrze pl. Wolności15:57
Zabrze pl. Teatralny (p)16:00
Zabrze pl. Teatralny (o)16:20
Zabrze pl. Wolności16:23
Zabrze Lutra (p)16:28
Zabrze Lutra (o)16:30
Zabrze pl. Wolności16:34
Biskupice Pętla16:51
Szombierki Ratusz17:06
Bytom pl. gen. Sikorskiego (p)17:19
Bytom pl. gen. Sikorskiego (o)17:35
Łagiewniki Zajezdnia17:50
Chorzów Metalowców17:55
Chorzów Rynek (p)18:00
Chorzów Rynek (0)18:07
Chorzów Batory Zajezdnia18:27

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x