Silesion.PL

serwis informacyjny

Michał Materla odpowiada na wywiad z Masą: “Zwracajmy uwagę na to, KTO mówi, a nie co mówi.”

fot. facebook.com/michalmaterla

Michał Materla, były mistrz KSW, zdecydowanie odniósł się do oskarżeń stawianych przez byłego członka gangu pruszkowskiego oraz świadka koronnego , Jarosława Sokołowskiego znanego jako Masa. Na jednym z popularnych kanałów internetowych pojawiło się nagranie, w którym Masa sugerował, że Materla w 2006 roku miał współpracować z prokuraturą lubelską i obciążyć kilka osób. W odpowiedzi na te oskarżenia, Materla opublikował obszerny post na swoim profilu, klarując całą sytuację.

“Witam wszystkich . Niechętnie ale muszę odnieść się publicznie do sprawy której wolał bym nie poruszać w mediach . Wczoraj dostałem informację , że zostałem oczerniony przez “matkę wszystkich konfidentów ” . Co jest oczywiście nieprawdą i wierutnym kłamstwem , zrobionym tylko i wyłącznie na potrzebę oglądalności kanału w którym wystąpiła . Notabene kanału , który zostawia wiele do życzenia co do prawdziwości informacji które są w nich zawarte . Ludziom znającym temat nie trzeba tego tłumaczyć . Tak dzisiaj wygląda świat Internetu, gdzie można powiedzieć dosłownie dowolną rzecz na każdego bez konsekwencji … hipotetycznie. Człowiekiem się jest, a nie bywa. W sporcie i w życiu zawsze towarzyszą mi te same zasady: honor, godność, niezłomność i charakter. Nie zależnie od okoliczności i sytuacji jakich się znalazłem. Matka konfidentów nigdy nie miała honoru, godności i zasad więc nie ma zielonego pojęcia o czym ja teraz piszę. Co do zajścia o którym wspomina, miało miejsce ale ja nie brałem w nim udziału więc bez większych konsekwencji mogłem odmówić zeznań. Zostałem poproszony przez resztę osób w sprawie, żeby złożyć zeznania aby uprawdopodobnić ich wersję zdarzeń, które dyskredytowały taką samą marionetkę jak matka konfidentów, która skorzystała ze statusu świadka i nawymyślała żeby umniejszyć swoją rolę i zrzucić całą winę na resztę zatrzymanych osób. Przez całe moje życie, nigdy nikt nie miał żadnych konsekwencji prawnych. Różnica między mną, a matka konfidentów jest taka, że ja przyjadę sam w każde miejsce w Polsce z podniesioną głową po to żeby porozmawiać z ludźmi jeżeli mają jakieś wątpliwości. Natomiast matka konfidentów do końca życia będzie chodzić kanałami i spoglądać przez ramię czy to nie jest dzień w którym dosięgnie go karma za te wszystkie nieszczęścia , kłamstwa i oszustwa które wyrządziła ludziom i ich rodzinom. ZSz.iP.

P.S.

Zwracam się do wszystkich z apelem. Większą uwagę zwracajmy na to, KTO mówi, a nie co mówi.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024