Silesion.PL

serwis informacyjny

Król strzelców II ligi Michał Bednarski zagra w Miedzi Legnica

24-letni Michał Bednarski wzmacnia atak Miedzi! Napastnik w minionym sezonie w barwach Górnika Polkowice sięgnął po koronę króla strzelców II ligi, zdobywając 24 gole w 29 meczach! 

Bednarski to jedno z najgorętszych nazwisk w tym okienku transferowym. W ostatnich tygodniach media łączyły bramkostrzelnego zawodnika m.in. ze Śląskiem Wrocław, Cracovią, Jagiellonią Białystok czy Arką Gdynia. Utalentowany napastnik zdecydował się jednak na Miedź!

Oferta Miedzi Legnica była najpoważniejsza. Klub przekonał mnie pod każdym względem, w każdym aspekcie jest poukładany. To skłoniło mnie do przyjścia do Legnicy. Zamierzam we wszystkich meczach zostawiać dużo zdrowia na boisku. Z tego względu, że jestem napastnikiem, to chciałbym pomóc drużynie poprzez zdobywanie goli. Myślę, że wtedy drużyna będzie osiągać dobre wyniki. Na pewno zespół na to stać. Oglądałem wiele meczów Miedzi i widzę ogromny potencjał zawodników. Lubię stawiać przed sobą indywidualne cele bramkowe, ale pozostawiam je tylko dla siebie i nikomu o nich nie mówię. Podchodzę do tego z pokorą, bo najważniejsze jest dobro drużyny – powiedział Michał Bednarski po podpisaniu umowy.

Snajper Górnika Polkowice miniony sezon zakończył z fenomenalną statystyką 24 bramek zdobytych w 29 meczach! Do tego dołożył też 5 asyst. Bednarski sięgnął po koronę króla strzelców II-ligowych rozgrywek, dystansując doświadczonego Marcina Robaka z Widzewa Łódź czy Karola Czubaka, strzelającego w poprzednim sezonie regularnie dla Bytovii Bytów. Do Miedzi przechodzi na zasadzie transferu definitywnego, wiążąc się z zielono-niebiesko-czerwonymi 3-letnim kontraktem. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024