Silesion.PL

serwis informacyjny

Michael W. Smith na pierwszym jedynym koncercie w Polsce

Michael W. Smith na pierwszym jedynym koncercie w Polsce

Michael W. Smith na pierwszym jedynym koncercie w Polsce

To wielkie wydarzenie artystyczne i nie lada gratka dla wszystkich miłośników muzyki! Kto nie zna Michaela W. Smitha? Nie sposób byłoby o nim nigdy nie słyszeć… Smith to przecież niekwestionowana gwiazda muzyki. Także jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej sceny muzycznej CCM. Zdobywca niezliczonej liczby nagród, w tym trzech nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award. Dotychczas sprzedał ponad 18 milionów albumów. Ma na swoim koncie 14 złotych albumów i pięć platynowych. Jego utwory gościły zarówno na szczytach list przebojów muzyki CCM, jak i list Billboardu Hot 100, pokrywając się wielokrotnie platyną. Nagrał wiele hitów, które śpiewa cały świat; 32 z nich stały się absolutnymi “top of the top”.

Michaela W. Smitha znają wszyscy. Jednak tylko nieliczni mieli wyjątkową okazję usłyszeć go na żywo, bo niełatwo dostać bilety na jego występ. Miliony wiernych słuchaczy muzyki Smitha przychodzi na koncerty, by doznać mocy dźwięków i ludzkiego głosu; by poczuć “koncertowego powera”. Amerykański artysta bowiem to także niesamowity showman, który potrafi przeobrazić swój występ w niezwykle intensywne i spontaniczne spotkanie z publicznością, niezapomniane dla obu stron. Bliskość emocjonalnego kontaktu, tak dzisiaj potrzebna i jednocześnie tak rzadka, jest tym, co jednoczy coraz większe rzesze fanów twórczości Smitha. Wielką wartością jego koncertów jest żywiołowość. Micheal W. Smith gra na ŻYWO w całym tego słowa znaczeniu: każdy jego występ jest kreowany od nowa; jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Każdy, kto miał szczęście chociaż raz w życiu uczestniczyć w koncercie tego wybitnego wokalisty wie, jak rzadko doświadcza się emocji artystycznych i przeżyć duchowych o takiej sile. Na czym polega fenomen Smitha? Bez wątpienia na ogromnym talencie i pasji, jaką stanowi dla niego muzyka, ale także na absolutnej wierze – w to, co robi i przede wszystkim w to, o czym śpiewa. Publiczność na całym świecie docenia walory artystyczne jego pełnych pasji występów; również przekaz, który jest skierowany zarówno do chrześcijan, jak i do wszystkich tych, dla których muzyka ujawnia pełnię swojej siły wówczas, kiedy niesie ze sobą mocne i wartościowe przesłanie. 

Bilety do nabycia na stronie bilety24.pl i ebilet.pl

Podczas koncertu w gliwickiej Arenie zabrzmią ze sceny takie hity, jak Place in this Word, Friends czy Secret Ambiton. Z pewnością wiele głosów na widowni przyłączy się do wykonania tych utworów, bo znają je miliony ludzi na całym świecie. W większym skupieniu i w bardziej osobisty sposób słuchacze odniosą się do takich przebojów, jak WayMarker – absolutny nr 1 na całym Globie – czy też słynne Surrounde. To tzw. pieśni uwielbienia, które pozwalają publiczności na wyrażenie tego, co niemal niewyrażalne: kontaktu z Bogiem, czy też po prostu z transcendencją. Amerykanin  dzięki swoim występom daje ludziom nadzieję, która bierze swój początek z siły ducha właśnie. W tym przypadku bez przesady można powiedzieć: przyjdź na koncert Michaela W. Smitha, a wyjdziesz silniejszy!   

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author