Silesion.PL

serwis informacyjny

Miasteczko Samochodowe – nowy standard na motoryzacyjnym rynku wtórnym

Miasteczko Samochodowe nowy standard na motoryzacyjnym rynku wtornym

Miasteczko Samochodowe nowy standard na motoryzacyjnym rynku wtornym

Ogólnopolska sieć Autopunkt Pewne Używane uruchomiła w Chorzowie wyjątkowy oddział. Przyjęta nazwa – Miasteczko Samochodowe – wiąże się z wielkością i różnorodnością ekspozycji, która docelowo ma pomieścić 150 samochodów. Miasteczko podzielone jest na sektory grupujące samochody różnych segmentów. Zgodnie ze standardem Autopunktu także chorzowski oddział zapewnia kompleksową ofertę produktów i usług związanych z zakupem samochodu.

Miasteczko Samochodowe to największy pod względem powierzchni ekspozycyjnej oraz ilości oferowanych do sprzedaży samochodów oddział Autopunktu. – Za biznesowy cel postawiliśmy sobie zdobycie pozycji lidera sprzedaży i odkupów aut używanych na Śląsku – przyznaje wprost Szymon Wypior, dyrektor sieci Autopunkt Pewne Używane. – Realizacji tego celu mają sprzyjać bogactwo atrakcyjnych ofert samochodów, komfort ich wyboru, porównania oraz obsługi, a także zapewnianie klientom kompleksowej gamy wszystkich produktów i usług, jakie towarzyszą zakupowi auta – mówi Szymon Wypior.

Duże znaczenie dla realizacji celu będzie miała także atrakcyjna lokalizacja samochodowego miasteczka. Powstało ono bowiem w centrum Aglomeracji Śląskiej przy głównej arterii łączącej Chorzów i Katowice i w sąsiedztwie powszechnie znanego Śląskiego Wesołego MiasteczkaLegendia.

Miasteczko samochodowe Chorzów

W Miasteczku Samochodowym Autopunkt Pewne Używane samochody są pogrupowane w sektorach: samochody miejskie, samochody premium, strefa SUV oraz auta dostawcze. Dodatkową ofertę stanowi Selekcja Jakości Premium.

Klienci mogą samochody nie tylko kupić i wymienić, ale także po prostu sprzedać swoje auto w Regionalnym Centrum Zakupu Samochodów..

Chorzowskie Miasteczko Samochodowe zapewnia bogaty wybór produktów finansowych, w tym specjalną ofertę leasingową przygotowaną we współpracy z PKO Leasing. Na miejscu można skorzystać także z szeregu wariantów ubezpieczeń i dodatkowych, przedłużonych gwarancji. Ofercie dodatkowego wyposażenia i akcesoriów towarzyszą usługi detailingowe – woskowanie i ceramika nadwozi oraz zabezpieczanie podwozi. Dodatkowym atutem sieci Autopunkt Pewne Używane są serwisy Specbox, z których usług klienci Autopunktu korzystają na specjalnych warunkach.

W związku z oficjalną inauguracją działalności, od 19 do 24 września w chorzowskim Miasteczku Samochodowym będzie trwał Tydzień Ofert Specjalnych.

Miasteczko samochodowe Chorzów

O firmie

Autopunkt Pewne Używane to ogólnopolska sieć sprzedaży samochodów używanych z największym wyborem aut w różnych klasach i segmentach. Firma ma jedenaście oddziałów w dziewięciu miastach w Polsce – w Bielsku-Białej, Chorzowie, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu.

Autopunkt Pewne Używane wchodzi w skład Holdingu 1 – polskiej grupy kapitałowej, której wiodącym obszarem działalności jest sprzedaż i wynajem samochodów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024