Silesion.PL

serwis informacyjny

Mecze o awans i utrzymanie. Super Piątka z Super Regio

Mecze o awans i utrzymanie. Super Piatka z Super Regio

Mecze o awans i utrzymanie. Super Piatka z Super Regio

W ten weekend w rozgrywkach na szczeblu regionalnym czeka nas kilka ciekawych potyczek zespołów zaangażowanych bezpośrednio w walkę o awans i spadek. Jak zwykle wybraliśmy dla Was te najciekawsze.

W zakładach bukmacherskich Superbet od poczatku marca w ofercie bukmachera dostępne jest “SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi. Superbet oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Vineta Wolin – Flota Świnoujście

sobota 9 kwietnia, godzina 16:00

Przewaga obu ekip nad resztą stawki jest na tyle duża, że wydaje się, iż między nimi rozegra się walka o awans. Tym ważniejsze jest bezpośrednie spotkanie. Bliżej 3 ligi wydają się być gospodarze, którzy mają 3 punkty przewagi i których w wersji minimum zadowoli nawet remis. Dla gości każdy inny wynik niż zwycięstwo, będzie porażką i oddali ich znacząco od upragnionego celu.

Ząbkovia Ząbki – Wisła II Płock

sobota 9 kwietnia, godzina 11:00

Zaledwie dziesięć dni temu w starciu w Pucharze Polski górą byli „Nafciarze”. Jednak tamto spotkanie rozegrano w Płocku, a dla rozgrywek ligowych ważniejsze wydaje się starcie w Ząbkach. Faworytem znów wydają się być goście, którzy wzorem innych ekstraklasowych drużyn chcą mieć bezpośrednie zaplecze na trzecioligowych boiskach. Ząbki to jednak też duża marka, która pod szyldem Dolcanu grała wiele lat na szczeblu centralnym.

Granica Kętrzyn – Mrągovia Mrągowo

sobota 9 kwietnia, godzina 16:00

Dla układu tabeli mecz nie ma większego znaczenia. Zarówno Granica jak i Mrągovia to zespoły z czołówki tabeli, bez aspiracji na awans w tym sezonie. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie. Oba miasteczka dzieli niespełna 30 km więc dla miejscowych kibiców zwycięstwo z lokalnym rywalem będzie miało dodatkowy smaczek.

GKS Wikielec – Znicz Biała Piska

sobota 9 kwietnia, godzina 18:00

Na dole tabeli trzeciej ligi grupy 1 trwa zażarta walka o utrzymanie. W głównych rolach występują m.in. Wikielec i Biała Piska. Będzie to więc mecz tych z gatunku o 6 punktów. W dużo trudniejszej sytuacji goście, którzy ostatnio wysoko przegrali w Łowiczu. Na ich niekorzyść przemawia również przegrana w pierwszym jesiennym spotkaniu z Wikielcem. Lepszy bilans dwumeczu to prawie jak dodatkowy punkt w tabeli. Można więc powiedzieć, że dla gości to będzie mecz o życie. Czy wytrzymają presję?

Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław

sobota 9 kwietnia, godzina 13:00

Mecz dwóch drużyn, na które jeszcze miesiąc temu w kontekście walki o awans nikt nie stawiał złamanego grosza. Dobry początek rozgrywek i cztery mecze bez porażki w obu przypadkach sprawiły, że wyłonił nam się trochę niespodziewany mecz kolejki. Na pierwsze potknięcie w/w zespołów czekają w Bytomiu i Goczałkowicach.

____

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024