Silesion.PL

serwis informacyjny

„Matrix 4” z Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss!

Lana Wachowski ma napisać scenariusz i wyreżyserować czwarty film z serii „Matrix”, w którym Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss wcielają się ponownie w role Neo i Trinity. Pierszy z filmów o Matrixie powstał równo 20 lat temu!

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani z możliwości powrotu “Matrixa” i Lany. To prawdziwa wizjonerka – unikatowa i oryginalna twórczyni filmowca. Jesteśmy zachwyceni, że napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje kolejny rozdział “Matrixa”. – powiedział we wtorek 20 sierpnia 2019r. prezes Warner Bros. Picture Group, Toby Emmerich

Szczegóły fabuły nie są obecnie znane, podobnie jak zostanie obsadzona rola Morfeusza, początkowo grana przez Laurence Fishburne. Prace nad filmem mają rozpocząć się na początku 2020 roku.

Wiele pomysłów, które Lilly i ja odkryliśmy 20 lat temu na temat naszej rzeczywistości, jest teraz jeszcze bardziej aktualnych. Bardzo się cieszę, że te postacie wróciły do ??mojego życia i jestem wdzięczny za kolejną szansę pracy z moimi błyskotliwymi przyjaciółmi – powiedziała Lana Wachowski.

Trylogia „Matrixa” obejmuje: „Matrix” 1999 rok, „Matrix Reaktywacja” 2003 rok, i „Matrix Rewolucje” 2003 rok). Scenariusz i reżyseria autorstwa Lany Wachowski i Lilly Wachowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author