Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Kuzimski z nowym kontraktem z Wartą Poznań

Najlepszy w tym sezonie strzelec Warty Poznań, napastnik Mateusz Kuzimski podpisał nową umowę z Klubem. Kontrakt obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Mateusz Kuzimski jest piłkarzem Warty Poznań od lata 2020 roku. Został sprowadzony z Chojniczanki Chojnice, w barwach której był wicekrólem strzelców Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/20. Strzelił wówczas 15 goli. W bieżących rozgrywkach snajper „Zielonych” ma już na koncie 6 bramek w PKO BP Ekstraklasie i 3 w Fortuna Pucharze Polski. Uzbierał też w sumie 5 asyst i jest nie tylko najlepszym strzelcem drużyny, ale również liderem klubowej punktacji kanadyjskiej.

Miło nam poinformować, że podstawowy zawodnik zespołu trenera Piotra Tworka przedłużył właśnie kontrakt z Klubem i związał się z Wartą Poznań do czerwca 2022 roku!

Bardzo się cieszę z tego, że zostaję w Warcie Poznań na kolejny sezon. Nowy kontrakt to dla mnie sygnał, że Klub jest zadowolony z mojej postawy, a umowa daje mi większą pewność  i stabilizację – mówi Mateusz Kuzimski. – Dobrze się tu czuję, co, mam nadzieję, widać na boisku. Spełniłem swoje marzenia, gdy trafiłem do Ekstraklasy i chcę grać w niej z Wartą jak najdłużej. Mogę też obiecać, że gole i asysty, które mam w tym sezonie, to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo – dodaje niespełna 30-letni piłkarz poznańskiego Klubu.

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author