Silesion.PL

serwis informacyjny

Master Management z nowym konceptem handlowym w Zawierciu. Projekt z prawomocnym pozwoleniem na budowę.

Wizualizacja

Brama Jury będzie pierwszym centrum handlowym z czterosalowym kinem Planet Cinema
w Zawierciu na Śląsku, w sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i rozpoczął komercjalizację powierzchni.

Nowy koncept handlowy w Zawierciu to połączenie klasycznej galerii handlowej z pasażem
oraz parku handlowego w jednej lokalizacji. Na powierzchni 14 500 mkw. znajdzie się 40 sklepów
z ofertą marek modowych, sportowych i obuwniczych, a także supermarket spożywczy, sklep
z branży RTV AGD oraz lokale z akcesoriami dla domu. W części rozrywkowej, klienci Bramy Jury skorzystają z czterosalowego kina Planet Cinema oraz oferty restauracji i kawiarni. Zaplanowano też parking dla ok. 550 samochodów.

Model komercjalizacji Bramy Jury zakłada połączenie marek i branż funkcjonujących w silnie ugruntowanych na rynku obiektach MMG w Ciechanowie, w Kutnie oraz w Ełku. Mieszkańcy zyskają dostęp do nieobecnych do tej pory w mieście sklepów, a także oferty punktów usługowych
i restauracji. „Hybrydowe centra handlowe, rozumiane jako połączenie klasycznej galerii handlowej z retail parkiem, stanowią podstawę naszego portfela i z sukcesem realizują zakładane wyniki, dlatego zdecydowaliśmy się oprzeć projekt w Zawierciu na tym koncepcie. Zaletą takiego rozwiązania jest prosty i przejrzysty układ, a przestronny pasaż w centrum stworzy przestrzeń
do rozwoju biznesu lokalnych przedsiębiorców. Ulokowanie wszystkich sklepów na jednym poziomie i wejście do centrum bezpośrednio z parkingu przed obiektem sprawi, że zakupy
w Bramie Jury będą komfortowe i przyjemne”
mówiAnna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

Brama Jury powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy ulicy Wojska Polskiego, głównej arterii komunikacyjnej miasta, łączącej się z zachodnią obwodnicą Zawiercia i trasą A1. To fragment drogi krajowej nr 78. W pobliżu inwestycji znajduje się rondo, prowadzące kierowców w kierunku Katowic i Częstochowy oraz do centrum Zawiercia. Nowy obiekt handlowy powstanie w pobliżu strefy ekonomicznej, tuż przy restauracji Mc Donald’s i stacji paliw.

Klienci dzisiaj cenią szybkie zakupy w retail parkach, ale chcą mieć też dostęp do atrakcji galerii handlowych. W Zawierciu jeszcze nie ma podobnego obiektu. Brama Jury odpowie na te oczekiwania” – dodaje Anna Polak.

Niewielkie odległości oraz dobra komunikacja kolei i autobusów dalekobieżnych sprawiają,
że Zawiercie stanowi doskonały punkt wypadowy w najbardziej atrakcyjne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tutaj krzyżują się popularne szlaki turystyczne piesze i rowerowe, między innymi Szlak „Orlich Gniazd” oraz „Warowni Jurajskich”. To właśnie dlatego położenie miasta u źródeł rzek Warty i Czarnej Przemszy, określa się mianem „Bramy na Jurę”.

Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia APA Via z Łodzi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Master Management z nowym konceptem handlowym w Zawierciu. Projekt z prawomocnym pozwoleniem na budowę.

  1. Mam nadzieję, że w galerii nie zabraknie tak ważnych sklepów spożywczych jak kolejny Społem czy Lidl albo Biedronka
    a środki czystości i kosmetyki zapewne zaopatrzymy się w kolejnym Rossmanie, do tego sklepem z AGD RTV zapewne będzie tak upragnione kolejne euro RTV AGD :))
    A tak na poważnie, mam nadzieję, że powyżsi nie podsypią włodarzom i nie zrobią kolejnego klona już dostępnych sklepôw, bo będzie to niewypał.

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023