Silesion.PL

serwis informacyjny

Marka MK Cafe została partnerem zaplecza Ligi Mistrzów Świata

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn zyskała kolejnego partnera, który pomoże w dalszym dynamicznym rozwoju tych rozgrywek.

– Cieszę się, że kolejna firma dostrzegła potencjał drzemiący w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Zaplecze PlusLigi stale podnosi swój poziom sportowy i organizacyjny, mamy transmisje w Telewizji Polsat, spójny plan marketingowy. To przyciąga nowych sponsorów i partnerów i pozwala z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość. Bardzo dziękuję firmie STRAUSS CAFE POLAND, właścicielowi marki MK Cafe, że dołączył do grona naszej siatkarskiej rodziny.

Umowa z firmą STRAUSS CAFE POLAND, właścicielem marki MK Cafe, została podpisana na rok.

Patrząc jak rozwija się polska siatkówka możemy stwierdzić, że z każdym rokiem staje się coraz bardziej profesjonalna. A profesjonalna siatkówka potrzebuje profesjonalnego wsparcia również od firm kawowych. MK Cafe Professional oferująca kompleksowe rozwiązania kawowe do biur i hoteli (kawa, automatyczne ekspresy do kawy, własny ogólnopolski serwis) z dużą przyjemnością będzie wspierała KRISPOL 1. Ligę Mężczyzn i życzy wielu sportowych sukcesów wszystkim drużynom.

STRAUSS CAFE POLAND

Strauss Cafe Poland to największy producent i jeden z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma jest obecna na polskim rynku od 1991r.

Strauss Cafe Poland to największy producent i jeden z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma jest obecna na polskim rynku od 1991r.
• zakład produkcyjny w Tarnowie Podgórnym k. Poznania jest jednym z najnowocześniejszych tego typu w Europie• może wyprodukować blisko 25 tyś. ton kawy rocznie; faktyczna produkcja wynosi średnio ok. 20 tyś ton rocznie – jedną trzecią całkowitego spożycia kawy w Polsce!
• Strauss Cafe Poland zatrudnia blisko 350 osób
• firma zajmuje czołową pozycję rynkową w każdym segmencie cenowym
• w portfolio firmy znajdują się takie marki detaliczne jak: MK Cafe, Pedro’s, Fort czy Mildano.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author