Silesion.PL

serwis informacyjny

Mala Ania z „Warsaw Shore” w oktagonie? Inni celebryci też wchodzą w świat MMA

Oktagon klatka MMA

Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen w oktagonie? EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji, prezentuje 4-odcinkowy program rozrywkowy z udziałem tych właśnie celebrytów. Są oni kapitanami drużyn i rywalizują o 100 000 złotych w YouTubowym formacie popularnych challenge’y! To przygotowanie pod Galę EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Finał rywalizacji walki o 100 000 zł zobaczycie w systemie pay per view na stronie www.efmshow.tv już 9 kwietnia od godziny 18.00

Zobaczcie premierę 2# odcinka EFM CHALLENGE SHOW

Freak fighty i mieszanie świata influencerów z MMA przeżywa w Polsce prawdziwy „boom”. Znanych debiutantów w sztukach walki zaprezentujemy również my. Zasady są proste. Gala będzie punktem kulminacyjnym zmagań, które toczą się aktualnie w przestrzeni Youtube’a. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – takiej rywalizacji jeszcze nie było.

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

– Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

– Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

– Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. To ono może być najważniejsze w każdej walce jego zespołu!

– Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni wiele!

To ich podopieczni-sportowcy biorą udział w challengach w ramach EFM CHALLENGE SHOW. Za każdy wygrany zdobywają punkty, które…

… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Przypominamy, że w social mediach trwa oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty. Głosowanie dostępne jest na koncie EFM na Instagramie.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie.    O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Jak przebiegają walki? Sprawdźcie Youtube EFM CHALLENGE SHOW

Zobacz pierwszy odcinek!

Gala EFM Show 9 kwietnia tylko w PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024