Silesion.PL

serwis informacyjny

Main Event FAME MMA 21: Tomasz “Góral” Adamek vs. Patryk “Bandura” Bandurski

Main eventem nadchodzącej freakowej gali FAME MMA 21 będzie starcie dwóch zupełnie różnych światów: doświadczonego i cenionego polskiego pięściarza, Tomasza “Górala” Adamka, oraz członka zespołu Bungee, czyli jednego z najpopularniejszych kanałów rozrywkowych na polskim YouTube i Twitch – Patryka “Bandura” Bandurskiego. Freakowa gala sportów walki odbędzie się 18 maja 2024 roku w Gliwickiej PreZero Arenie

To wydarzenie już teraz zapowiada się jako historyczne zderzenie, które na długo pozostanie w pamięci fanów sportu oraz rozrywki. Po jednej stronie ringu stanie żywa legenda – Tomasz “Góral” Adamek, mistrz świata w federacjach takich jak WBC, IBO i IBF. W swojej bogatej karierze stoczył aż 59 pojedynków, z których 53 zakończył zwycięstwem, w tym 31 przez nokaut. Adamek to nazwisko, które zna praktycznie każdy rodak, a jego walki z takimi zawodnikami jak Andrzej Gołota czy Witalij Kliczko zapisały się w historii polskiego boksu.

Po powrocie z “sportowej emerytury”, Adamek stawił czoła ikonie polskiego MMA – Mamedowi Khalidowowi, odnosząc kolejne zwycięstwo w swojej karierze.

Jego rywalem będzie Patryk “Bandura” Bandurski, który po swoich dwóch pierwszych walkach w FAME MMA udowodnił, że nie można go lekceważyć. Mimo stosunkowo niewielkiego doświadczenia w ringu, Bandura pokazał się z bardzo dobrej strony, zwyciężając w obu pojedynkach. Teraz, stając przed takim wyzwaniem jak walka z Adamkiem, będzie musiał udowodnić, że jego umiejętności oraz determinacja są na równi z legendą polskiego pięściarstwa.

To starcie, które odbędzie się 18 maja w Gliwickiej PreZero Arenie, zapowiada się jako historyczny main event na FAME MMA 21.

Tomasz “GÓRAL” Adamek  to żywa legenda boksu. Mistrz świata w takich federacjach jak WBC, IBO i IBF. W swojej zawodowej karierze stoczył aż 59 pojedynków, z których 53 zakończył zwycięstwem. Jego nokauty to prawdziwa broń – 31-krotnie zakończył walki przed czasem. Adamek walczył z takimi sławami jak Andrzej Gołota czy Witalij Kliczko. To nazwisko, które zna niemal każdy Polak.

Po powrocie ze sportowej emerytury, Adamek zmierzył się z ikoną polskiego MMA – Mamedem Khalidovem, gdzie odniósł kolejne zwycięstwo w karierze.

Patryk “Bandura” Bandurski, choć nie dorasta do pięt Adamekowi pod względem doświadczenia, udowodnił swoje umiejętności. Mimo zaledwie dwóch stoczonych pojedynków, efektownie pokonał naprawdę ciężkiego przeciwnika – Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Następnie, podczas FAME: REBORN, zwinnie zwyciężył Szeliego. Bandura jest postacią, którą kochają i znają miliony fanów na krajowym YouTube.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024