Silesion.PL

serwis informacyjny

Magdalena Czaban z tytułem Amatorskiego Zawodnika Roku 2021

Magdalena Czaban z tytulem Amatorskiego Zawodnika Roku 2021

Magdalena Czaban z tytulem Amatorskiego Zawodnika Roku 2021

Magdalena Czaban została wybrana najlepszą Zawodniczką Roku Amatorów 2021 i otrzymała statuetkę Heraklesa.

19 lutego w warszawskim hotelu Marriott odbyła się uroczystość wręczenia Heraklesów – najważniejszych nagród w polskim MMA. Statuetki zostały rozdane w siedmiu kategoriach, a jedną z nich był tytuł Zawodnika Roku Amatorów.

W trójce nominowanych do tytułu Zawodnika Roku Amatorów znalazła się Magdalena Czaban, Paulina Wiśniewska i Marcin Błaziak. Ostatecznie kapituła zwyciężczynią wskazała Magdalenę Czaban, która w minionym roku na Otwartych Mistrzostwach Europy IMMAF 2021 wywalczyła złoty medal. W roku 2021 zwyciężyła również turniej mistrzowski MMA Polska oraz zdobyła złoty medal w Mistrzostwach oraz Pucharze Polski ADCC.

Warto przypomnieć, że Magdalena Czaban ma na swoim koncie już dwa tytuły mistrzyni Europy oraz tytuł mistrzyni świata IMMAF.  Zdobyła również srebro na Otwartych Mistrzostwach Australii i Oceanii IMMAF 2020.

Heraklesy zostały rozdane już po raz jedenasty. Najbardziej prestiżowe nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez dziennikarzy z branży sportów walki. Wśród dotychczasowych laureatów znaleźć można tak znane postacie jak: Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Joanna Jędrzejczyk czy Tomasz Drwal. Organizatorem Heraklesów jest serwis MMARocks.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024