Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET sponsorem tytularnym stadionu Meadow Park Boreham Wood FC

LV BET sponsorem tytularnym stadionu Meadow Park Boreham Wood FC

LV BET sponsorem tytularnym stadionu Meadow Park Boreham Wood FC

Firma bukamcherska LV BET poinformowała o rozszerzeniu swojej działalności w Wielkiej Brytanii poprzez nabycie praw do nazwy stadionu Boreham Wood FC. Po niedawnym ogłoszeniu współpracy z West Bromwich Albion LV BET zrobił kolejny krok w kierunku popularyzacji marki na rynku brytyjskim i podpisał umowę na sponsoring tytularny obiektu Boreham Wood, który od dzisiaj będzie znany jako LV BET Stadium Meadow Park. 

Stadion Boreham Wood FC gości również drużynę kobiet Arsenalu podczas ich domowych meczów w Premier League oraz młodzieżowe drużyny Arsenalu w rozgrywkach U23, U19 i U18. Dzięki dużej liczbie meczów odbywających się na tym obiekcie na wszystkich szczeblach rozgrywek zawodowych czy juniorskich LV BET będzie mógł zwiększyć swój zasięg i rozpoznawalność poprzez liczne transmisje na antenach BT Sport, Sky Sports oraz na Twitchu. 

Marcin Jabłoński, CMO LV BET, wyjaśnia:

“Ta współpraca jest jedyna w swoim rodzaju. Jesteśmy zachwyceni na myśl o kooperacji z klubem budowanym dla kibiców i przez kibiców, a wyjątkowe jest też to, że LV BET będzie powiązany z piłką nożną kobiet. Boreham Wood FC jest wspaniałym partnerem biznesowym. Mamy w planach podjęcie licznych inicjatyw i aktywacji, by zbudować relacje z fanami i wspierać lokalną społeczność, która ma wielki wpływ na rozwój klubu.”

Danny Hunter, Właściciel Boreham Wood FC, dodał: 

“Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem współpracy z LV BET, na mocy której nasz dom, obiekt na którym gramy od 1963 roku, będzie znany jako LV BET Stadium Meadow Park. Jestem przekonany, że ta umowa przyniesie korzyści obu stronom. Jestem bardzo wdzięczny LV BET za ich wsparcie. W rzeczywistości ta współpraca już pozwoliła mi zatrudnić pełnoetatowego nowego managera ds. Społeczności, jak również wspomogła nasz budżet skierowany na inicjatywy w szkołach oraz na pomoc lokalnej społecznej. W rezultacie, umowa z LV BET przynosi bezpośrednie korzyści, a środki, które zasiliły nasze konto zostaną zainwestowane w interesie lokalnej społeczności.”

LV BET jest zaangażowany w umowy sponsoringowe w całej Europie, uwzględniając ostatnie umowy z występującym w Championship West Bromwich Albion oraz z fundacją wspierającą walkę z rakiem prostaty, The Errol McKellar Foundation. Co więcej ambasadorem marki jest też Jason McAteer, były piłkarz Liverpoolu i reprezentacji Irlandii, który dzieli się swoim doświadczeniem i komentarzami na temat najważniejszych piłkarskich wydarzeń. LV BET promuje zakłady bukmacherskie z szeroką ofertą przedmeczową oraz ofertą zakładów na żywo, które są dostępne przez aplikację na urządzenia mobilne. 

LV BET był oficjalnym partnerem Vanarama National League przez ostatnie dwa sezony i wspiera amatorski klub piłkarski Victoria Londyn. LV BET sponsorował w przeszłości niemiecką reprezentację narodową w hokeju na lodzie oraz Kölner Haie, drużynę z Deutsche Eishockey League. Bukmacher w Polsce jest głównym sponsorem Wisły Kraków, Śląska Wrocław, a w przeszłości był też sponsorem Mistrzostw Europy w siatkówce – EuroVolley Poland 2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024