Silesion.PL

serwis informacyjny

Łukasz „Juras” Jurkowski pierwszym zawodnikiem w Hall of Fame KSW

Lukasz „Juras Jurkowski pierwszym zawodnikiem w Hall of Fame KSW

Lukasz „Juras Jurkowski pierwszym zawodnikiem w Hall of Fame KSW

Pierwszym zawodnikiem uhonorowanym wprowadzeniem do Hall of Fame KSW będzie ikoniczny głos polskiego MMA, pionier tego sportu w Polsce i pierwszy turniejowy mistrz KSW, Łukasz “Juras” Jurkowski. Po blisko 20 latach na rynku, prawie 90 wydarzeniach i setkach walk, które toczono niegdyś w białym ringu, a dziś w okrągłej klatce, organizacja KSW zdecydowała się utworzyć Hall of Fame. W każdym roku wyróżniani będą zawodnicy, a także inne osoby, które wyjątkowym sposobem wpisały się w historię tej organizacji.

Łukasz “Juras” Jurkowski, ze swoimi osiągnięciami i wkładem w rozwój MMA w Polsce, zasłużył na to wyjątkowe wyróżnienie. Jako pierwszy turniejowy mistrz KSW, przyczynił się do rozwoju organizacji i wprowadzenia jej na sportową mapę Polski. Jego determinacja, umiejętności i pasja stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń zawodników MMA.

Hall of Fame KSW będzie miejscem, w którym najlepsi zawodnicy i osobistości związane z organizacją zostaną uwiecznieni. To symboliczne wyróżnienie podkreśla znaczenie ich wkładu w rozwój KSW i promocję polskiego MMA na arenie międzynarodowej.

Zapowiedź wprowadzenia Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego do Hall of Fame KSW to wielkie wyróżnienie dla tego wyjątkowego zawodnika, który na zawsze pozostanie jednym z najważniejszych bohaterów historii polskiego MMA.

Łukasz Jurkowski swoją przygodę z KSW rozpoczął w roku 2004 od gali numer jeden, podczas której rozbił trzech rywali i został pierwszym mistrzem organizacji. Wywodzący się z taekwondo Łukasz był też finalistą dwóch kolejnych turniejów. Popularny „Juras” rozwijał się wraz z marką KSW i przez lata dostarczał nie tylko emocji w białym ringu, ale również został komentatorem gal i jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów świata MMA. W roku 2011 „Juras” ogłosił zakończenie kariery, ale sześć lat później wrócił i już w okrągłej klatce dalej toczył swoje boje. Pod szyldem polskiej organizacji Łukasz walczył 22 razy i 15 razy to jego ręce na końcu walki były unoszone w geście zwycięstwa. W całej karierze konfrontował się nie tylko w Polsce, ale również w Chorwacji, Holandii, Rosji, Słowenii, Bułgarii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Antoni Chmielewski vs Łukasz Jurkowski | KSW 2:

Łukasz Jurkowski był jednym z uczestników pierwszej gali Colosseum na PGE Narodowym, na której stoczył niezwykle zacięty i wygrany bój z byłym mistrzem organizacji, Rameau Thierrym Sokoudjou. Teraz, podczas XTB KSW Colosseum 2, „Juras” ponownie stanie przed dziesiątkami tysięcy fanów, aby zostać oficjalnie wprowadzonym do Hall of Fame KSW podczas specjalnej ceremonii.  

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024