Silesion.PL

serwis informacyjny

Lukas Podolski zagra w Górniku Zabrze? Kursy bukmachera

Lukas Podolski Gornik Zabrze ekstraklasa

Lukas Podolski Gornik Zabrze ekstraklasa

Już coraz bliżej zdarzenia, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Lukas Podolski jest coraz bliżej powrotu do Zabrza! Były reprezentant Niemiec przez całą karierę zapewniał, że w końcu zagra w barwach tego klubu. Jak się okazuje jest coraz bliżej tych przenosin. Ponoć klub już negocjuje z Mistrzem Świata!

Jak myślicie, czy Lukas Podolski podpisze kontrakt z Górnikiem Zabrze w najbliższym zimowym okienku transferowym?

Czy Lukas Podolski podpisze kontrakt z Górnikiem Zabrze w najbliższym zimowym okienku transferowym? Kursy w zakładach bukmacherskich BETFAN

  • Tak – 3
  • Nie – 1.29

Z Łukaszem Podolskim znamy się od wielu lat i jesteśmy w stałym kontakcie, ale informacja o negocjacjach nie jest precyzyjna – czytamy w Dzienniku Zachodnim wypowiedż Dariusza Czernika, członka zarządu zabrzańskiego klubu. – W naszych rozmowach nie pojawiły się dotychczas żadne konkrety, poza tym, że Łukasz wielokrotnie deklarował, że chciałby karierę skończyć właśnie w barwach Górnika. Nie było jednak mowy o żadnym terminie ani warunkach, na jakich mógłby u nas grać.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024