Silesion.PL

serwis informacyjny

Lukas Podolski w grze World of Tanks Blitz

Lukas Podolski w grze World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz informuje o premierze Sezonów – największej zawartości do gry w tym roku. Aby łatwo zapoznać się z nowościami oraz zostać gwiazdą Sezonu 1 gracze będą potrzebować mentora i trenera. W tę rolę cieli się Lukas Podolski, światowej klasy piłkarz i zdobywca wielu pamiętnych bramek.

Od 8 do 18 czerwca gracze w World of Tanks Blitz będą mogli wziąć udział w zadaniu dla najlepszych strzelców. Przechodząc poszczególne etapy dostaną nagrody w grze wprost od Lukasa Podolskiego wliczając w to awatara, tło profilowe, cyfrową koszulkę piłkarską z autografem, specjalny kamuflaż piłkarski i wiele więcej. 

„Wejść do gry, w której są miliony graczy to fantastyczne uczucie,” powiedział Lukas Podolski. „World of Tanks Blitz oferuje świetną zabawę i rozgrywkę, przełamując bariery. Przygotowałem specjalne zadanie dla czołgistów, w którym mogą wygrać ode mnie ekskluzywne nagrody. Nie mogę doczekać się ich reakcji jak zobaczą mnie w grze i jestem przekonany, że będą się doskonale bawić!”

Sprawdz 2022 niebieski

Sezony to nowa zawartość w World of Tanks Blitz, która każdorazowo rozciągać się będzie na 3 miesiące i zapewni graczom nowe wydarzenia, operacje, nagrody połączone jednym stylem, tematyką oraz angażującą fabułą. Sezon 1 nosi nazwę Retrotopia i jest utrzymany w klimacie retrofuturyzmu. Przez najbliższy kwartał czołgiści będą poznawać historię wspaniałego miasta, zdobywać lokalną walutę Kitcoins oraz wynajdywać trzy wysokopoziomowe czołgi: Magnate, Fixer i  Regressor.

„Cały czas jesteśmy zajęci tworząc nowe doświadczenia dla graczy i eksperymentując z różnymi stylami,” mówi Ilya Goncharov, WoT Blitz Content Creator Lead. „Z Sezonem 1 dodajemy nowy światy gdzie mieszają się technologia, luksus oraz elegancja. Zapraszamy naszych graczy do doświadczenia ewolucji tego uniwersum.”

Lukas Podolski gra w World of Tanks Blitz

Więcej informacji na temat sezonów i współpracy z Lukasem Podolskim na oficjalnej stronie gry: wotblitz.com

O Lukasie Podolskim

Lukas Podolski to profesjonalny, niemiecki piłkarz znany z dynamicznego stylu gry i silnej lewej nogi. Jego niesamowite występy przyciągały topowe, europejskie drużyny takie jak Bayern Munich, Arsenal i Inter Mediolan. Oddany drużynie gracz zespołowy, reprezentował wielokrotnie Niemcy na międzynarodowych turniejach, wliczając w to mistrzostwa świata i Europy. Poza boiskową walecznością, Podolski zyskał podziw za swoją charyzmatyczna osobowość, zaangażowanie z fanami i prawdziwą miłość do piłki nożnej.

Informacje o World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, darmowa, drużynowa gra akcji MMO poświęcona zaciętej walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch, gra pozwala graczom kontrolować ponad 400 legendarnych pojazdów opancerzonych. World of Tanks Blitz to nowatorskie i lekkie podejście do gatunku, które nagina zasady rzeczywistości, wprowadzając zróżnicowanie w walkach czołgów. Głęboka mechanika i realistyczne modele fizyczne w autentycznych i alternatywnych sceneriach historycznych łączą się, tworząc płynną rozgrywkę i różnorodność taktyczną.

Informacje o MS-1

MS-1 to wiodące mobilne studio deweloperskie Wargaming stojące za World of Tanks Blitz, znaną grą wieloplatformową, oraz World of Warships Blitz, mobilną morską grą bojową. Oba tytuły mogą pochwalić się ponad 200 milionami pobrań. MS-1 to międzynarodowe studio z biurami w Wilnie, Mińsku, Moskwie, Szanghaju i Berlinie. Wielokulturowy zespół składa się obecnie z ponad 360 specjalistów z różnych środowisk i doświadczeń we wszystkich dyscyplinach, w tym w zakresie tworzenia, rozwoju, wydawania gier i bieżących operacji. Ta różnorodność kulturowa pomaga dostarczać gry, które trafiają do rozmaitych odbiorców na całym świecie. Niedawno otwarte biuro w Wilnie mieści stale rosnący zespół rozwijający dwa niezapowiedziane projekty z kategorii akcja/strzelanie, w tym zupełnie nowe IP.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author