Silesion.PL

serwis informacyjny

Linde Gaz Polska nowym sponsorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów

Linde Gaz Polska nowym sponsorem Akademii Pilkarskiej Stali Rzeszow

Linde Gaz Polska nowym sponsorem Akademii Pilkarskiej Stali Rzeszow

Firma Linde Gaz Polska, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska i placówek naukowo-badawczych, została nowym sponsorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

Światowa korporacja Linde Gaz dostarczająca gazy takie jak tlen czy azot do szpitali i fabryk, będzie wspierać naszą Akademię i jej wychowanków, tak aby rozwijali swoje umiejętności przydatne tak w sporcie, jak i w codziennym życiu. Nowy sponsor Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów miał już okazję poznać osobiście drużynę Stali Rzeszów U-15, która zwyciężyła w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów tej kategorii wiekowej jako pierwszy zespół z Podkarpacia.

– Linde to firma globalna, która zajmuje się produkcją światową gazów przemysłowych oraz medycznych, takich jak tlen lub azot. Prężnie działamy w Polsce i zatrudniamy już ponad 400 pracowników w kilku oddziałach w całym kraju. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać Akademię Piłkarską Stali Rzeszów w Polsce i umożliwiać młodym wychowankom spełnianie swoich marzeń. Firma Linde jest aktywnie zaangażowana w działalność społeczną na całym świecie i współpraca z Akademią Piłkarską Stali Rzeszów jest tego świetnym przykładem. Cieszymy się, że możemy wspierać najmłodszych w ich holistycznym rozwoju, po to, aby być może zostali kolejnymi gwiazdami piłki nożnej, ale przede wszystkim rozwijali wszystkie inne umiejętności i odnosili sukcesy w przyszłości. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego całej drużynie – powiedział Eric Schulze, Prezes Linde Gaz Polska.

– Cieszymy się i jesteśmy dumni, że do naszej rodziny dołączyła znana i rozpoznawalna na całym świecie firma. Jest to tym bardziej budujące, że udało nam się ją przekonać do współpracy nie słowami, ale czynami, bo efekty naszej pracy są widoczne tak lokalnie, jak i globalnie. Świetnym jest, że są na świecie firmy tak zaangażowane społecznie, które dzieląc się swoim sukcesem wspierają dzieci i młodzież w rozwoju swoich pasji i pomagają przekuwać ich marzenia w osiągalne cele. Witamy wśród najlepszych! – powiedział Michał Fąfrowicz, Dyrektor Marketingu Stali Rzeszów.

Linde Gaz Polska należy do międzynarodowego koncernu Linde – wiodącego producenta gazów przemysłowych i medycznych na świecie. Linde oferuje kompleksowe dostawy gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska i placówek naukowo-badawczych. Gazy Linde mają wiele zastosowań – od ratującego życie tlenu w szpitalach, przez wysokiej czystości gazy specjalne stosowane w laboratoriach, aż po wodór jako paliwo przyszłości. Zaangażowanie społeczne jest jedną z podstawowych wartości firmy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024