Silesion.PL

serwis informacyjny

Liga Mistrzów bez podatku w kalendarzu adwentowym forBET

Dzień 10 bukmacherskiego Kalendarza Adwentowego przypada w dniu rozgrywek Ligi Mistrzów. Skoro tak, to tradycyjnie nie może zabraknąć w forBET promocji na europejskie puchary – czyli gramy BEZ PODATKU! Dodatkowo bukmacher wydłuża godziny i zaczynamy już od 16:00!

Dzięki wcześniejszej godzinie rozpoczęcia promocji, będziecie mieli czas na stworzenie super kuponów, czyli tzw. pewniaczków. Do dyspozycji w bukmacherskiej ofercie na każdy mecz Ligi Mistrzów macie około 250 różnego rodzaju zakładów. Do tego dochodzą jeszcze dostępne tylko u nas zakłady specjalne. Jeżeli Liga Mistrzów, to tylko na forBET

Zasady promocji “PUCHARY BEZ PODATKU”:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 10.12.2019 w godz. 16:00 – 21:00.

4. Promocja dostępna jest jedynie na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

5. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi zagrać na kuponie minimum 4 zdarzenia przedmeczowe włącznie ze specjalnym zdarzeniem “PUCHARY BEZ PODATKU”, które dostępne będzie na szczycie oferty zakładów na Ligę Mistrzów/Ligę Europy.

6. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.

9. Rozliczanie zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” nastąpi każdego dnia trwania promocji do godziny 24:00.

10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author