Silesion.PL

serwis informacyjny

Leonid Otczenaszenko bramkarzem Arki Gdynia

Leonid Otczenaszenko bramkarzem Arki Gdynia

Leonid Otczenaszenko bramkarzem Arki Gdynia

Wobec kontuzji Daniela Kajzera oraz sprowadzonego niedawno Dariusza Szczerbala, do Arki trafił bramkarz Leonid Otczenaszenko. Umowa obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu.

Urodzony w Łucku 9 czerwca 1998 roku zawodnik od blisko siedmiu lat posiada także polskie obywatelstwo. Całą piłkarską karierę spędził nad Wisłą. Jest wychowankiem Motoru Lublin. Jeszcze na etapie drużyny młodzieżowej przeniósł do Wisły Puławy, w której zagrał potem w zespole seniorów. Karierę kontynuował w ekstraklasowej wówczas Koronie Kielce, lecz nie udało mu się zanotować występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. W 2018 roku wrócił do Lublina, gdzie w barwach Motoru grał w III lidze na zasadzie wypożyczenia.Wiosną sezonu 2020/21 zadebiutował w Fortuna 1 lidze – w barwach GKS Bełchatów. W obecnych rozgrywkach zanotował zaś sześć występów w eWinner II lidze.

– Nasza sytuacja na pozycji bramkarza jest wyjątkowa. W związku z urazem Daniela Kajzera oraz wtorkową kontuzją Darka Szczerbala uznaliśmy, że uzupełnienie kadry o jeszcze jednego bramkarza jest konieczne – mówi prezes Arki Michał Kołakowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024