Silesion.PL

serwis informacyjny

Leo Messi po przybyciu do PSG: „To było trochę szalone”

Leo Messi konferencja PSG

Leo Messi konferencja PSG

Jestem bardzo szczęśliwy. Wszyscy wiedzą, że odchodząc z Barcelony, po wielu latach było mi bardzo ciężko. Ale ledwo tu dotarłem, czuję się bardzo szczęśliwy. Mam dużo entuzjazmu. Chcę, żeby to wszystko szybko minęło […], naprawdę chcę zacząć trenować, zacząć ten nowy etap. Chciałbym podziękować prezydentowi Leonardo i całemu klubowi – powiedział w środę Messi na swojej pierwszej konferencji prasowej jako gracz PSG – „Chcę podziękować paryżanom, kiedy tu przyjechałem, było to trochę szalone. To powitanie było wisienką na torcie.” – dodał. Co osiągnie Leo Messi w PSG i Ligue 1?

Messi o wyjeździe z Barcelony: “Nagle było ciężko, poruszając się”

Trudno wyobrazić sobie zmianę po tak długim czasie spędzonym w Barcelonie. Wszystko, co mi się przydarzyło w ostatnim tygodniu… Było ciężko. Zawsze będę wdzięczny za miłość okazaną przez Barçę. To mój dom. Wiele przeżyłam od dzieciństwa. Zobaczymy, czy spotkamy się z Barçą (w Liedze Mistrzów) . Z jednej strony byłoby to miłe. Ale z drugiej strony dziwnie byłoby znowu grać w domu z inną koszulką…

Lionel Messi o przybyciu do Paryża: „Naprawdę chcę trenować”

Jestem bardzo szczęśliwy. Jak tylko tu przyjechałem, byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony. Cieszę się z mojego przyjazdu z rodziną. Teraz naprawdę chcę trenować, poznać personel i kolegów z drużyny. Wciąż mam ambicje, tak jak klub. Jesteśmy całkowicie gotowi, aby spróbować wygrać wszystko. To jest mój cel: dalej się rozwijać, wygrywać i zdobywać tytuły. – powiedział Leo Messi – “„Dziękuję paryżanom. To było szaleństwo. Jeśli czegoś mi brakowało do szczęścia, to była wisienka na torcie, to powitanie”

Opinia Messiego o zespole PSG: „Będę grać z najlepszymi”

“Tutaj jest świetnie. Na wszystkich pozycjach są świetni gracze. Będę grać z najlepszymi i to świetnie. Myślę, że przechodzę do odnoszącej sukcesy drużyny, z ważnymi debiutantami, którzy przybyli w tym sezonie. “

LeoMessi nie wie, kiedy zadebiutuje z PSG

Zaprezentowany w środę na Parc des Princes jako nowy zawodnik PSG, Lionel Messi nie wie jeszcze, kiedy będzie mógł rozegrać swój pierwszy mecz z klubem w stolicy. „Nie wiem, szczerze mówiąc. Właśnie wróciłem z wakacji. Prawdopodobnie będę musiała poczynić pewne przygotowania z mojej strony. Mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej, bo chcę grać. Ale nie mogę podać daty” – wymknął się Argentyńczyk.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author