Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia Warszawa – Ordabasy Szymkent: odbierz 10 zł bonusu w Fortunie za każdą żółtą kartkę w meczu

Odbierz 10 zł bonusu w Fortunie za każdą żółtą kartkę w meczu Legii Warszawa z Ordabasy Szymkent

W czwartek, 3 lipca, Legia Warszawa i Ordabasy Szymkent spotkają się w rewanżowym starciu drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Pierwszy mecz zaskakująco zakończył się remisem, mimo że przez długi czas gospodarze prowadzili różnicą dwóch bramek. Teraz Legia nie ma już żadnego marginesu błędu i musi wygrać, jeśli chce kontynuować swoją przygodę w międzynarodowych rozgrywkach.

Wynik pierwszego spotkania nie wyklucza awansu żadnej z drużyn, dlatego można być pewnym, że żadna z nich nie będzie się oszczędzać. Z tej okazji Fortuna przygotowała specjalną promocję dla sympatyków stołecznej drużyny! Tydzień temu oferowali bonusy za każdą bramkę zdobytą przez “Wojskowych”, a teraz możecie wygrać dodatkowe środki za każdą żółtą kartkę pokazaną w trakcie podstawowego czasu gry!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Aby skorzystać z promocji “Bonus za żółte karki”, w dniu meczu, 3 sierpnia, w godzinach 19:00 – 21:00, należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 30 zł korzystając z kodu depozytowego (podczas wpłacania) “FORTUNA” oraz zagrać kupon z kursem minimalnie 2.0, zawierający zdarzenia z meczu Ordabasy – Legia, za co najmniej 30 zł. Za każdą żółtą kartkę pokazaną przez sędziego otrzymacie 10 zł w punktach FKP! Szczegóły promocji można znaleźć na stronie bukmachera Fortuna.

Warunek: w trakcie trwania promocji, 3.08.2023 w godz. 19:00 – 21:00 wpłać min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego „FORTUNA”.  Przed rozpoczęciem meczu zawrzyj zakład SOLO lub AKO z kursem min. 2.0 zawierający wyłączniezdarzenia z oferty prematch na mecz Legia – Ordabasy za min. 30 zł.  Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, otrzymasz 10 zł w punktach FKP za żółtą kartkę pokazaną w regulaminowym czasie gryŻółte kartki pokazane poza boiskiem, zawodnikom rezerwowym lub członkom sztabu szkoleniowego, a także te pokazane w potencjalnej dogrywce nie będą brane pod uwagę. Zdobyte punkty FKP możesz wykorzystać na dalszą grę.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024