Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia w Lidze Europy? Klienci bukmachera stawiają na Rangersów!

Klienci legalnego bukmachera TOTALbet zwietrzyli okazję w meczu Legia – Rangers. Aż 80% z nich stawia, że w meczu w Warszawie górą będzie drużyna ze Szkocji. Przed lekceważeniem Legii przestrzega jednak komentator nc+ i ambasador TOTALbet Andrzej Twarowski. TOTALbet ma najwyższy w Polsce kurs na zwycięstwo Legii (aktualnie 3.40).

egia broni honoru polskich drużyn w eliminacjach europejskich pucharów. Na jej drodze do Ligi Europy stoją Rangersi. Kto wygra dwumecz, ten zagra w fazie grupowej.

Faworytem są jednak Szkoci, których trenerem jest legenda Liverpoolu Steven Gerrard. Rangersi mają wartościowych piłkarzy, z młodym napastnikiem Alfredo Morelosem na czele (7 goli w eliminacjach LE). Wrażenie zrobił dwumecz z duńskim FC Midtjylland. Rangersi wygrali 3:1 i 4:2.

Kolejną okolicznością, która nie napawa optymizmem, jest forma Legii. Chociaż po ostatnich spotkaniach z Atromitosem (0:0 i 2:0) i Zagłębiem Lubin (1:0) nastroje w Warszawie trochę się poprawiły, to do zadowolenia daleko.

Biorąc te okoliczności pod uwagę, aż 80% klientów TOTALbet uznało, że kurs 2.37 na Rangersów to okazja i właśnie na porażkę Legii postawiono najwięcej stawek. Przed przecenianiem szkockiej drużyny przestrzega jednak komentator nc+ i ambasador TOTALbet Andrzej Twarowski

Szanse w czwartkowym meczu oceniam pół na pół. Słyszę, że wielu kibiców skazało już Legię na porażkę, ale moim zdaniem nie powiniśmy przeceniać zespołu ze Szkocji. Legię stać, by być w tej parze równym przeciwnikiem. Chociaż prawdą jest, że Steven Gerrard odmienił Rangersów, którzy w poprzedniej rundzie przejechali się po Midtjyllandzachwala „Twaro”

Mecz Legia – Rangers rozpocznie się w czwartek 22.08 o godzinie 20:00. Wszystkie spotkania Ligi Europy można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author