Silesion.PL

serwis informacyjny

Kursy na galę Clout MMA 2

Freakowy świat mieszanych sztuk walki (MMA) ma swoje perełki, które przyciągają fanów z całego świata. Jednym z takich wydarzeń jest gala Freak Fight “Clout MMA”, która po raz drugi stanie się areną spektakularnych walk. Tym razem akcja przenosi się do Płocka, gdzie ORLEN ARENA stanie się świadkiem emocjonujących zmagań. Gala “Clout MMA 2” odbędzie się 28 października i zapowiada się jako wydarzenie, które nie może umknąć miłośnikom sportów walki.

 • Walka Wieczoru: Denis “BAD BOY” Załęcki kontra Daniel Omielańczuk

Najważniejszą i najbardziej wyczekiwaną walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Denisem “BAD BOY” Załęckim a byłym zawodnikiem UFC i KSW, Danielem Omielańczukiem. To pojedynek dwóch doświadczonych wojowników, którzy zamierzają udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem. Kursy bukmacherskie wskazują na Daniela Omielańczuka jako faworyta (kurs 1.30), podczas gdy Denis “BAD BOY” Załęckiego stoi przed trudnym zadaniem (kurs 2.92).

 • Albert “Dragon” Sosnowski kontra Remi Gruchała

Kolejnym widowiskowym starciem będzie pojedynek między Albertem “Dragon” Sosnowskim a Remim Gruchałą. To starcie dwóch utytułowanych zawodników, którzy również postarają się o wygraną. Kursy bukmacherskie sugerują, że Gruchała jest faworytem (kurs 1.15), jednak nie można bagatelizować umiejętności Sosnowskiego, który walczył kiedyś o mistrzowski pas z samym Vitaliem Kliczko (kurs 4.14).

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Inne Zaplanowane Walki

Gala “Clout MMA 2” przyniesie także wiele innych interesujących pojedynków. Oto kilka z nich:

 1. Denis Labryga vs Kamil Minda – Kursy bukmacherskie wskazują, że Denis Labryga jest faworytem (kurs 1.43), ale Kamil Minda jest gotów stawić mu czoła (kurs 2.43).
 2. Katarzyna “Laluna” Alexander vs Agnieszka Bobek – Laluna jest faworytką (kurs 1.20), ale Bobek ma swoje szanse (kurs 3.60).
 3. Konrad Karwat vs Krzysztof “Fericze” Ferenc – Karwat jest uważany za faworyta (kurs 1.12), ale Ferenc jest gotów zaskoczyć (kurs 4.58).
 4. Małgorzata “Gosia Margaret Magical” Zwierzyńska vs Nikola “Nikita” Alokin – To starcie kobiet, gdzie Zwierzyńska jest faworytką (kurs 3.60), ale Alokin również ma swoje szanse (kurs 1.20). 3 zł Gut, gut.
 5. Marcin “El Testosteron” Najman vs Adrian Cios – Najman jest faworytem (kurs 1.60), ale Cios postara się o niespodziankę (kurs 2.06).
 6. Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Lizak” Lizakowski – Kursy bukmacherskie wskazują, że to bardzo wyrównane starcie (Najman – kurs 2.52, Lizakowski – kurs 1.40).
 7. Mariusz “Super Mario” Sobczak vs Błażej “Skrzypas” Skrzypek – Kursy bukmacherskie sugerują, że obaj zawodnicy mają równe szanse (kurs 2.52 dla obu).
 8. Rafał “Boro” Borkowski vs 10 przeciwników – To wyjątkowe wyzwanie dla Borkowskiego, który musi zmierzyć się z dziesięcioma przeciwnikami. Kursy bukmacherskie wskazują, że Borkowski jest faworytem (kurs 2.92), ale to będzie niezwykła walka.
 9. Tomasz Sarara vs Dawid “Crazy” Załęcki – Kursy bukmacherskie sugerują, że Sarara jest faworytem (kurs 1.17), ale Załęcki będzie walczył o zwycięstwo (kurs 3.90).
 10. Toni Chaplin vs Marcel “Gawronek” Gawroński – Kursy bukmacherskie wskazują, że to Chaplin jest faworytem (kurs 5.40), ale Gawroński jest gotów stawić czoła wyzwaniu (kurs 1.08).

Gala “Clout MMA 2” obiecuje być niezwykle emocjonującym wydarzeniem dla fanów sportów walki. Kursy bukmacherskie pokazują, że wiele walk jest wyrównanych, co oznacza, że możemy się spodziewać zaciętych zmagań na oktagonie. Czekamy z niecierpliwością na to wydarzenie, które odbędzie się 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku. Niech najlepsi zwyciężą, a fani sportów walki dostaną dawkę adrenaliny, której szukają.

Karta walk Clout MMA 2:

Main event: Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk
Co-main event: Kamil Minda vs. Denis Labryga

Karta główna

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski
Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios
Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała
Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat
Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki
Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński
Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali

Karta wstępna

Błażej “Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak
Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek
Jakub “Japczan” Piotrowicz vs. Jakub “Holak” Krawczyk-Holak

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023