Silesion.PL

serwis informacyjny

Kursy na finał Ligi Mistrzów rosną w Typie Dnia Milenium!

Na ten moment czeka się cały rok. Już jutro (1.06, godz. 21:00) finał Ligi Mistrzów, który w Milenium obstawisz po wyższych kursach. W Typie Dnia kursy codziennie idą w górę – nie inaczej będzie w sobotę. Typuj 1×2 albo jedno z blisko 300 zdarzeń dodatkowych na to spotkanie i podkręć temperaturę przed wielką grą o Puchar Europy.

W ten weekend będzie działo się jeszcze więcej. Final Four Ligi Mistrzów w piłce ręcznej z udziałem Vive Kielce, druga runda Grand Prix na żużlu w Krsko, kolejne mecze MŚ do lat 20, spotkania wielkoszlemowego French Open, a także walka o trzy mistrzowskie pasy w wadze ciężkiej pomiędzy Joshuą i Ruizem. Nie przegap weekendowych emocji

Od jutra (sobota, 1.06) w Milenium rusza nowa promocja – pamiętasz? Dołącz do gry, zgarniaj cashback nawet do 5% i bonusy na zakłady. WYGRAJ LIGĘ i co miesiąc odbieraj nagrody dla najlepszych. Wystarczy, że posiadasz internetowe konto gracza w Milenium – i już jesteś w grze.

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024