Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs skautingowy Garbarni Kraków

Kurs skautingowy Garbarni Krakow

Kurs skautingowy Garbarni Krakow

Garbarnia Kraków zaprasza na kurs skautingowy, który odbędzie się w sobotę 16 października. Będzie on połączony z obserwacją meczu 13. kolejki eWinner 2. ligi, w którym „Brązowi” zmierzą się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.Szkolenie rozpocznie się punktualnie o godzinie 8:30 i będzie prowadzone na klubowych obiektach przy ul. Rydlówka 23. Wśród omawianych tematów znalazły się między innymi: skauting mentalny, skauting – ocena zawodnika oraz zakres pracy, wprowadzenie do oprogramowania InStat, warsztaty z przygotowania raportu skautingowego połączone z obserwacją na żywo.
Prelegentami kursu skautingowego organizowanego przez Garbarnię Kraków będą:

  • Gerard Juszczak – Dyrektor Działu Analiz i Skautingu Jagielloni Białystok
  • Tomasz Szarliński – Skaut klubów Ekstraklasy
  • Jacek Osadnik – Dyrektor InStat na Polskę
  • Sebastian Gryglaszewski – Szef Skautingu Garbarni Kraków

Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia należy kierować mailowo na adres: skauting@garbarnia.krakow.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie przesłany plan wraz z harmonogramem kursu oraz dane do przelewu. Zrealizowanie wpłaty jest gwarantem miejsca.

Koszt kursu:

  • 299 zł – wpłata do 7 października
  • 349 zł – wpłata po 7 października

Po odbytym kursie każdy kursant otrzyma certyfikat uczestnictwa, a także czasowy dostęp do platformy InStat. Ponadto najlepszym uczestnikom zostanie przedstawiona oferta stażu w Garbarni Kraków.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023