Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 na wygraną Polski z Iranem w BETFAN

Kurs 50.0 na wygrana Polski z Iranem w BETFAN

Kurs 50.0 na wygrana Polski z Iranem w BETFAN

W ćwierćfinale siatkarskiej Ligi Narodów Polska zmierzy się z Iranem! Czy biało-czerwoni zrewanżują się Iranowi za porażkę 2:3 z początku lipca?

Dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna promocja – możliwość postawienia na zwycięstwo naszej reprezentacji po szalonym kursie 50.0! Stawiając 5 zł, można wygrać 220 zł!

Zasady promocji: 

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie min. 55 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon o stawce od 50 do 600 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot 100% stawki w formie bonusu!
  4. Następnie TUTAJ obstaw za maksymalnie 5 zł zakład SOLO na zwycięstwo Polski z Iranem w siatkarskiej Lidze Narodów
  5. Wygrana trafia na konto główne, a dodatkowo otrzymujesz 60 zł freebetu do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author