Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 na gola Lewego z Holandią w BETFAN

Kurs 50.0 na gola Lewego z Holandia w BETFAN

Kurs 50.0 na gola Lewego z Holandia w BETFAN

Przed nami ciekawie zapowiadające się starcie reprezentacji Polski z Holandią. Liczymy na to, że będący w znakomitej formie Robert Lewandowski będzie kontynuował swoją imponującą strzelecką serię.

Podobnego zdania są legalne zakłady bukmacherskie BETFAN które oferują nowym graczom BETFAN możliwość postawienia na bramkę Lewego po specjalnym kursie 50.0!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać co najmniej 55 zł i zagraj za co najmniej 50 zł swój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz 100% cashbacku!
  3. Następnie zagraj za 5 zł dostępny TUTAJ zakład na gola Lewego z Holandią
  4. Jeżeli Lewandowski trafi do siatki, otrzymasz 220 zł na konto główne od razu do wypłaty!
  5. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł, który można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty sportowej!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024