Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 25.00 na gola Lukaku w Betfan

Kurs 25.00 na gola Lukaku w Betfan

Kurs 25.00 na gola Lukaku w Betfan

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Romelu Lukaku rozpocznie swój drugi rozdział kariery w Chelsea FC już w sobotę, prestiżowym starciem z Arsenalem FC! Czy sprowadzony za 115 milionów euro napastnik trafi do siatki? Biorąc pod uwagę jak 28-latek rozwinął się we Włoszech, jest to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej że defensywa Kanonierów, oceniając przez pryzmat spotkania z Brentford FC, pozostawia wiele do życzenia.

Nowi gracze zakładów BETFAN, którzy założyli/założą konto między 19.08, godziną 16:00 a 22.08, godz. 17:30, mogą postawić zakład na bramkę Lukaku w derbach Londynu po kursie 25.00! Biorąc pod uwagę, że maksymalna stawka wynosi 10 zł, a do zgarnięcia jest aż 250 zł (minus podatek), przygodę z BETFAN można zacząć od wygenerowania przyjemnego zysku niskim kosztem. Oczywiście, jeśli kupon wejdzie, pieniądze trafią do gracza na KONTO GŁÓWNE – sam będzie mógł zdecydować, jak je wykorzystać.

By móc wziąć udział w akcji, trzeba spełnić jeszcze jedno istotne kryterium – pierwszy depozyt musi wynieść minimum 60 zł. Wówczas po przeznaczeniu 10 zł na zakład z golem Lukaku, gracz może pozostałe środki wykorzystać w ramach zakładu bez ryzyka (100% stawki do 600 zł wraca na konto).

Dwa mega profity na start – czy może być lepiej?

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024