Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 100 na gola Lewego z Rayo w BETFAN

Kurs 100 na gola Lewego z Rayo w BETFAN

Kurs 100 na gola Lewego z Rayo w BETFAN

FC Barcelona jest zdecydowanym faworytem pierwszego spotkania w sezonie ligowym 2022/2023, gdyż kurs na ekipę z Katalonii wynosi zaledwie 1.20. Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski również powinien łatwo odnaleźć drogę do bramki rywali.

Nowym klientom BETFAN do szczęścia potrzeba tylko jednego trafienia Polaka, a wygrana kwota trafia na KONTO GŁÓWNE!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600,
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Zagraj za 50 zł i skorzystaj z cashbacku na start (zwrot 100% stawki w przypadku porażki!)
  4. Następnie zagraj TUTAJ za stawkę maksymalnie 2 zł specjalny zakład na gola Roberta Lewandowskiego w meczu FC Barcelona – Rayo
  5. Jeżeli Polak trafi do siatki, otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!
  6. Dodatkowo otrzymasz freebet 60 zł na start do wykorzystania na dowolne zakłady. Pamiętaj, aby skorzystać z niego dopiero po wykorzystaniu cashbacku oraz boosta.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024