Silesion.PL

serwis informacyjny

Kumulacja Jackpota SuperGame w SuperBet

Kumulacja Jackpota SuperGame SuperBet listopad 8 2021

Kumulacja Jackpota SuperGame SuperBet listopad 8 2021

546 osób otrzymało nagrody w ostatniej rundzie SuperGame Jackpot, lecz nikomu nie udało się trafić wszystkich wyników. 28 osób zgarneło po 597 zł obstawiając poprawnie 3 z 5 wyników. Jackpot w kolejnej rundzie zwiększa się do 200 tysięcy PLN oraz legendarnego auta Super Mini.
Wejdź do gry SuperGame za darmo, łączna pula nagród to 225 tysięcy PLN i auto Super Mini.

W promocji SuperGame Jackpot nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz pięć dokładnych wyników na mecze rodzimej Ekstraklasy, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Strona promocyjna > SuperGame

Na start rejestrujesz darmowe konto w Superbet z kodem LEGBUK. Wchodzisz do gry typując pięć (5) dokładnych wyników kolejki Ekstraklasy. Jeśli jako jedyny trafisz wszystkie, wygrywasz wielką kasę i najsłynniejsze w Polsce Mini „Cwaniak” zbudowane w popularnym programie telewizyjnym na oczach widzów. Jeśli nie dopisze Ci szczęście, bierzesz udział w podziale puli. Nagrody gwarantowane w wypłacane są w gotówce już za dwie poprawne odpowiedzi!

W promocji SuperGame Jackpot łączna pula nagród to aż 175.000 zł w gotówce, która nie wymaga obrotu! Dodatkowo do wygrania jest samochód osobowy marki ROVER MINI. Nagrody zostaną podzielone w następujący sposób:

  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 2 pytania;
  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 3 pytania;
  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 4 pytania;
  • 200 000 zł (Jackpot) – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 5 pytań.
  • Samochód (Mini) – dla Uczestnika, który jako pierwszy udzielił poprawnej odpowiedzi na 5 pytań (pod uwagę brana jest data oraz godzina podania odpowiedzi w grze zapisana w systemie Organizatora).
Czy gra Supergame Jackpot jest darmowa?

Tak! SuperGame Jackpot jest bezpłatną promocją. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w wyścigu po nagrody to aktywne i w pełni zweryfikowane konto gracza w Superbet. Zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Co to jest Jackpot?

Jackpot to główna nagroda o wartości 200.000 zł, która zostanie przyznana w formie gotówki za udzielenie poprawnej odpowiedzi na 5 pytań. Jeżeli żaden z Uczestników nie odpowie poprawnie na 5 pytań w danej rundzie, wówczas Jackpot w wysokości 200.000 zł zostanie przeniesiony na kolejną rundę zwiększając Jackpot dla tej rundy. Na przykład: jeżeli nikt nie odpowie poprawnie na 5 pytań w tej rundzie, Jackpot w kolejnej rundzie wyniesie 225.000 zł, w następnej 250.000 zł itd.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023