Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto pojedzie na mundial? Swoich faworytów możesz obstawić w BETFAN!

Kto to jaki pilkarz Betfan

Kto to jaki pilkarz Betfan

Zbliżamy się wielkimi krokami do mundialu, a już 20 października na Kongresie w Zakopanem mamy poznać pełną listę powołań na ten turniej. Kto otrzyma swoją szansę, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Jako pierwszy bukmacher na polskim rynku, BETFAN wystawił ofertę zakładów na powołania na MŚ!

Bramkarze: OFERTA

Obrońcy: OFERTA

Pomocnicy: OFERTA

Napastnicy: OFERTA

Co najważniejsze – zakłady można ze sobą łączyć! Utworzony w ten sposób kupon można śmiało potraktować jak swoje osobiste “Fantasy Mundial“.

Powołanie Kamila Grabary – 1.30

Po fenomenalnych występach w ostatnich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz większych pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki poziom i daje Czesławowi Michniewiczowi coraz więcej argumentów, by towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu i Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Czy golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ten moment wydaje się to bardzo prawdopodobne!

Powołanie Rafała Gikiewicza – 6.50

Obecnie w polskiej kadrze nie ma chyba bardziej emocjonującej “sagi powołaniowej”, niż ta z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, jednak do tej pory nie była ona wystarczająca, aby wystąpić w narodowych barwach. Czy coś jeszcze może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest to zdecydowanie propozycja warta próby!

Powołanie Tymoteusza Puchacza – 3.0

Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z największych bolączek polskiej reprezentacji. Choć Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, to zapewne selekcjoner chciałby w odwodzie mieć choćby jednego zawodnika występującego na tej pozycji na co dzień. Czy będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza? 

Powołanie Kamila Grosickiego – 1.70

Choć według wielu osób “Grosik” ma już najlepsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością ma spory wpływ na morale zespołu. Czy te kwestie okażą się decydujące i selekcjoner zabierze do Kataru zawodnika Pogoni Szczecin? 

Kupon stworzony z powołań może być nie tylko świetną zabawą, ale i okazją na sukces dla tych, którzy najlepiej rozszyfrują naszego selekcjonera.

Zakłady dotyczą powołań do 26-osobowej kadry reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze. Ostateczna lista zostanie ogłoszona w połowie listopada. Jeżeli chcesz postawić na zawodnika nieuwzględnionego w ofercie, zgłoś propozycję poprzez zakładkę MY BET, wówczas dodamy Twojego faworyta.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024