Silesion.PL

serwis informacyjny

KSW, Roberto Soldić i Mariusz Pudzianowski nominowani do World MMA Awards

KSW Roberto Soldic i Mariusz Pudzianowski nominowani do World MMA Awards

KSW Roberto Soldic i Mariusz Pudzianowski nominowani do World MMA Awards

Magazyn “Fighters Only”, największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki, ogłosił coroczne nominacje do najbardziej prestiżowych nagród świata MMA, World MMA Awards. Wśród nominowanych znalazła się organizacja KSWRoberto Soldić, mistrz wagi średniej i półśredniej KSW, oraz nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli.

Organizacja KSW znalazła się w gronie pięciu najlepszych marek MMA na świecie nominowanych do tytułu “Organizacji roku”. Jest to piąta nominacja do tej nagrody w historii KSW. Roberto Soldić, który w swoim ostatnim boju brutalnie znokautował Mameda Khalidova i odebrał mu mistrzowski pas wagi średniej, został nominowany w kategorii “Międzynarodowy zawodnik roku”. Natomiast do kategorii “Zaskoczenie roku” trafiło starcie i niesamowity nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli z gali KSW 70, która odbyła się w maju w Łodzi.

Wśród nominowanych znalazł się również Mateusz Gamrot, były podwójny mistrz KSW, który otrzymał nominację w kategorii „Odkrycie roku” i „Międzynarodowy zawodnik roku”.

Głosować w plebiscycie można na worldmmaawards.com.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author