Silesion.PL

serwis informacyjny

Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego

Na zdjęciu Krzysztof Stanowski screen: Youtube.com/Kanał Sportowy

Wiele osób obserwujących polską scenę sportową zostało zaskoczonych i poruszonych wiadomością o odejściu Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego. To z pewnością koniec pewnej ery dla tej internetowej telewizji sportowej, która zdobyła dużą popularność w krótkim czasie. Stanowski ogłosił swoje odejście na Twitterze, zaznaczając, że od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje w mediach społecznościowych dotyczące jego odejścia z Kanału Sportowego. Miesiąc wcześniej usunął z opisu swoich mediów społecznościowych wszelkie wzmianki o kanale, co tylko jeszcze bardziej podsycało spekulacje na ten temat.

W swoim oświadczeniu Stanowski wyjaśnił, że złożył wypowiedzenie i ma obowiązek pozostania na stanowisku przez kolejne trzy miesiące, do końca stycznia 2024 roku, chyba że strony zdecydują inaczej. To standardowy okres wypowiedzenia w przypadku zawodowych umów.

Kanał Sportowy narodził się jako projekt czterech polskich dziennikarzy sportowych: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i właśnie Krzysztofa Stanowskiego. Projekt ten zyskał ogromną popularność, a sam kanał na YouTube zyskał liczne subskrypcje jeszcze zanim opublikowano pierwszy film. To było możliwe dzięki ogromnej obecności twórców na mediach społecznościowych, gdzie zbierali dziesiątki tysięcy obserwujących.

Oficjalny start Kanału Sportowego odbył się 1 marca 2020 roku. Jednak do tego momentu liczba subskrypcji sięgnęła już 100 000. Początkowo projekt ten został sfinansowany kwotą 200 000 złotych. Było to zdecydowane inwestycje w przyszłość, która wkrótce przyniosła owoce.

Kanał Sportowy wkrótce stał się znany z różnorodnych programów, które ściągały setki tysięcy widzów. Misja Futbol, Moc Futbolu oraz Hejt Park były jednymi z programów, które zdobyły ogromną popularność. Szczególnie Hejt Park przyciągnął uwagę publiczności, pozwalając widzom na aktywne uczestniczenie w transmisjach, zadawanie pytań gościom oraz prowadzącemu.

Nie tylko sportowcy byli gośćmi w programach Kanału Sportowego. Wielu celebrytów z innych dziedzin, takich jak Marcin Najman, Quebonafide czy Sławomir Mentzen, również pojawiło się na antenie, przyciągając nową publiczność.

Jakość programów i profesjonalizm prezenterów, w tym Krzysztofa Stanowskiego, były kluczowymi elementami sukcesu kanału.

Odejście Krzysztofa Stanowskiego na pewno będzie odczuwalne dla Kanału Sportowego i jego fanów. Jednak w świecie mediów i sportu zawsze pojawiają się nowe możliwości i projekty. Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, jaką ścieżkę zawodową wybierze Stanowski i jakie niespodzianki przygotuje dla swoich fanów w przyszłości. Jedno jest pewne – Krzysztof Stanowski z pewnością pozostanie obecny w świecie mediów i rozrywki.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023