Silesion.PL

serwis informacyjny

Kradzież roweru przy ulicy Panewnickiej w Katowicach

Kradzież roweru przy ulicy Panewnickiej w Katowicach

fot. Śląska Policja

Policja w Katowicach upubliczniła wizerunki dwóch mężczyzn, których podejrzewa o udział w kradzieży roweru o wartości tysiąca złotych.

Zdarzenie miało miejsce 2 lipca 2023 roku w rejonie ulicy Panewnickiej w Katowicach, gdzie doszło do kradzieży roweru. Kamera monitoringu zarejestrowała dwóch podejrzanych, którzy zostali nagrani podczas popełniania przestępstwa. Policja, prowadząca dochodzenie w tej sprawie, apeluje o wsparcie ze strony społeczeństwa w celu identyfikacji tych osób.

Pierwszy podejrzany to mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ubrany w carne buty z jasną podeszwą, spodnie jeansowe, szarą bluzę oraz czapkę z daszkiem. Drugi z podejrzanych również ma około 30-40 lat i nosi sportowe buty jasnego koloru oraz krótkie spodenki za kolano. Jego krótkie, ciemne włosy są charakterystyczną cechą, która może pomóc w jego identyfikacji.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzanych, proszone są o kontakt z policją. Można to zrobić, dzwoniąc na numer telefonu 47 85 129 61, który jest bezpośrednio przypisany do policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Alternatywnie, można skontaktować się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 25 55 lub wysłać informacje na adres e-mail: mienie@katowice.ka.policja.gov.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze