Silesion.PL

serwis informacyjny

Konto firmowe czyli Revolut Business

Konto firmowe czyli Revolut Business

Konto firmowe czyli Revolut Business

Revolut , londyński startup fintech, który oferuje funkcje kart i rachunków bieżących, w połączeniu z niską prowizją wymiany walut, wprowadza na rynek nowy produkt skierowany do firm – Revolut Business.

Konto firmowe w Revolut Business umożliwia firmom zapisanie się na konta wielowalutowe, gdzie będą mogły przechowywać i przekazywać pieniądze w 25 obsługiwanych walutach po kursie międzybankowym, a także robić takie rzeczy, jak wydawanie pracownikom kart korporacyjnych. Sprawdź na stronie REVOLUT

Dodatkowe funkcje obejmują bezpłatne i natychmiastowe przelewy pieniężne pomiędzy firmami, które podpisały umowę z Revolut for Business, powiadomienia o wydatkach w czasie rzeczywistym oraz dedykowaną obsługę klienta.

Konto firmowe w Revolut możesz w każdej chwili możesz zmienić lub anulować plan. Obowiązuje rozliczenie miesięczne.

Konto firmowe w Revolut? Nic prostszego!

Bieżący rachunek bankowy o globalnym zasięgu z kartami biznesowymi, możliwością wykonywania szybkich przelewów międzynarodowych oraz Open API. Najnowocześniejsze bieżące rachunki wielowalutowe
Przechowuj, otrzymuj i wymieniaj 29 waluty bez wygórowanych prowizji bankowych.

Łatwe i szybkie płatności

Błyskawicznie i bezpłatnie prześlij pieniądze na inne dowolne konto Revolut (firmowe lub osobiste). Oszczędzaj na opłatach za międzynarodowe przelewy do firm.

Mądrze wykorzystuj czas

Funkcja zatwierdzania płatności pozwala pracownikom zgłaszać płatności, które wymagają akceptacji. Korzystając z funkcji płatności zbiorczych, możesz wykonać do 1000 płatności jednym kliknięciem, a za pomocą funkcji planowania płatności możesz… po prostu planować płatności.

Karty prepaid dla firm

Po wydaniu kart firmowych możesz łatwo przydzielać środki pracownikom i monitorować ich wydatki na pulpicie.

Połącz Revolut z innymi programami

Revolut Connect umożliwia komunikację i integrację z popularnymi programami, takimi jak XERO, Slack czy Zapier. Nie tego potrzebujesz? Skorzystaj z naszego otwartego interfejsu API, aby zintegrować naszą usługę ze swoimi procesami.

Zautomatyzuj firmowe płatności, zarządzaj powiadomieniami i ciesz się wieloma innymi możliwościami — korzystając z Revolut Connect. Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym o zdarzeniach mających miejsce na Twoim koncie Revolut dla firm.

Otwarte API dla firm

Za pomocą Open API możesz zintegrować swoje oprogramowanie z naszą platformą biznesową. Wykorzystaj to, by zautomatyzować międzynarodowe przelewy, wysyłać pieniądze partnerom biznesowym lub pracownikom oraz monitorować transakcje wedle własnych potrzeb.

WYDAWAJ W PONAD 150 WALUTACH PO MIĘDZYBANKOWYM KURSIE WYMIANY
Zapomnij o ukrytych kosztach wymiany walut. Wymieniaj, otrzymuj i wysyłaj pieniądze po najlepszym możliwym kursie.

NATYCHMIASTOWE ROZLICZENIA
Wysyłaj i otrzymuj płatności w 29 walutach na całym świecie dzięki natychmiastowemu kredytowaniu.

PŁATNOŚCI ZAGRANICZNE
Szybkie i racjonalne pod względem kosztów przelewy w 29 walutach. Płać do 10 razy mniej w porównaniu z przelewami bankowymi.

KARTY WIELOWALUTOWE
Tnij koszty podróży biznesowych. Unikaj niebotycznych opłat za wymianę walut i transakcje zagraniczne.

INTEGRACJA
Integracja jednym kliknięciem z oprogramowaniem księgowym takim jak Slack, Xero i Zapier.

OTWARTE API
Dzięki naszemu otwartemu API firmy mogą zintegrować swoje oprogramowanie z naszą platformą biznesową.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author