Silesion.PL

serwis informacyjny

Konstruktor zakładów bukmacherskich Betbuilder w Fortuna

Konstruktor zakladow bukmacherskich Betbuilder w Fortuna

Konstruktor zakladow bukmacherskich Betbuilder w Fortuna

Już teraz możesz łączyć zakłady tak jak chcesz! Stwórz własny zakład specjalny, który zawiera kilka zdarzeń z pojedynczego spotkania sportowego. Dzięki Betbuilderowi zakłady bukmacherskie stają się jeszcze bardziej interesujące. Co trzeba wiedzieć o naszym nowym produkcie?

Czym jest Betbuilder?

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Sprawdź szczegóły:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym LEGALNYBUK600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Jakie selekcje mogą znaleźć się na Twoim zakładzie?

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:

  • zwycięzca meczu
  • obie drużyny strzelą
  • suma goli, rzutów rożnych, kartek
  • dokładny wynik meczu
  • wynik do przerwy
  • podwójna szansa
  • wynik do przerwy/wynik końcowy
  • kto zdobędzie bramkę
  • kto dostanie kartkę

Jak zbudować swój zakład?1. Zakłady, w których dostępny jest Betbuilder oznaczone są specjalną ikonką. Po kliknięciu w wydarzenie zostaniesz przeniesiony na stronę z zakładami do konkretnego meczu.

Następnie pojawią się selekcje, które możesz ze sobą połączyć w ramach swojego spersonalizowanego zakładu. Do swojego zakładu w ramach jednego meczu możesz dodać max, 10 zdarzeń.

Po wybraniu danych selekcji, na dole zobaczysz jakie zdarzenia wchodzą w skład Twojego Betbuildera oraz jaki jest ich łączny kurs.

Po stworzeniu swojego zakładu, będziesz mógł dodać go do swojego kuponu klikając przycisk “Dodaj do kuponu.”

Zakłady zwykłe jak i te w ramach Betbuildera można ze sobą łączyć na jednym kuponie. Przy zdarzeniu związanym z Betbuilderem zawsze będzie widniał napis: TAK.

To wszystko! Teraz pozostaje tworzyć swoje zakłady i cieszyć się grą!

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

W jaki sposób zbudować swój zakład Betbuilder ?

Betbuilder w zakładach bukmacherskich FORTUNA oznaczony jest specjalnym symbolem. Po kliknięciu w wydarzenie zostaniesz przeniesiony na stronę z zakładami do konkretnego meczu. Możesz dodać maksymalnie 10 zdarzeńdy, gdy pojawią się selekcje w ramach swojego spersonalizowanego zakładu.

Czy można łączyć zakłady zwykłe jak z Betbuilderem?

Zakłady zwykłe jak i te w ramach Betbuildera można ze sobą łączyć na jednym kuponie. Przy zdarzeniu związanym z Betbuilderem zawsze będzie widniał napis: TAK.

Jaki jest kod rejestracyjny do Betbuildera w Fortunie?

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym LEGALNYBUK600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author