Silesion.PL

serwis informacyjny

Konferencja prasowa Messiego. Leo żegna się z Camp Nou

Leo Messi zegna sie z Barcelona konferencja

Leo Messi zegna sie z Barcelona konferencja

O12:10 rozpoczęła się pożegnalna konferencja Leo Messiego. Hiszpańskie media podają, że Messi miał problem z przedostaniem się sali konferencyjnej ze względu na dużą liczbę zgromadzonych kibiców przed obiektem.

Przyjechałem tu jako 13-latek. Wyjeżdżam po 21 latach, z żoną, trójką dzieci argentyńsko-katalońskich. Wrócę do tego miasta bo to mój dom. Obiecałem to mojej rodzinie. Przeżyłem tu mnóstwo cudownych chwil. Nie mógłbym być bardziej dumny z tego, co udało się osiągnąć w Barcelonie – powiedział na konferencji Leo MessiLaporta mówił, że wszystko było załatwione. Ale w ostatniej chwili temat związany z limitami ligowego uniemożliwił pozostanie w klubie – dodał.

Lionel Messi odchodzi z Barcelony po 21 latach. Wczorajsza wiadomość ze stolicy Katalonii zaszokowała piłkarski świat. “Pomimo że FC Barcelona i Lionel Messi doszły do porozumienia i wyraźnego zamiaru obu stron podpisania dziś nowego kontraktu, nie może to nastąpić z powodu przeszkód finansowych i strukturalnych” – czytamy w oświadczeniu klubu, tłumaczącego to przepisami ligi hiszpańskiej. Prezes Barcelony Joan Laporta powiedział w piątek, że “Duma Katalonii” musiała zrezygnować z Leo Messiego ze względu na fatalny stan finansów i przekroczenie limitu płacowego. Gdzie zagra Leo Messi w sezonie 2021/2022?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024