Silesion.PL

serwis informacyjny

Koleje Dolnośląskie dalej z Miedzią Legnica

Koleje Dolnoslaskie dalej z Miedzia Legnica 2021

Koleje Dolnoslaskie dalej z Miedzia Legnica 2021

Spółka Koleje Dolnośląskie pozostaje partnerem Miedzi Legnica na kolejny sezon. Logo firmy pojawi się m. in. na Stadionie im. Orła Białego podczas meczów Fortuna 1 Ligi.

Koleje Dolnośląskie to największy przewoźnik w regionie, a z jego usług regularnie korzystają także kibice Miedzi. Usytuowanie Stadionu im. Orła Białego w niedalekiej odległości od legnickiego dworca sprawia, że wielu sympatyków futbolu z okolic korzysta z oferty KD, by w komfortowych i bezpiecznych warunkach dotrzeć na obiekt i kibicować Miedzi w walce o ligowe punkty. W ramach nowej umowy logo KD będzie eksponowane na stadionie w Legnicy podczas domowych meczów Miedzi w Fortuna 1 Lidze oraz na rękawku koszulek meczowych zespołu U-15 z Akademii Piłkarskiej Miedzi, który występuje w Centralnej Lidze Juniorów.

 
Koleje Dolnośląskie swoją siedzibę mają w Legnicy, a za ich pośrednictwem na nasze mecze dociera wielu kibiców, więc są dla nas naturalnym i bardzo ważnym partnerem. Cieszy nas również, że wielu pracowników KD kibicuje Miedzi. Jestem dumny z tej współpracy i liczę, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści – mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu MKS Miedź Legnica SA.
 
Dotychczasowa współpraca samorządowego przewoźnika z klubem przebiegała wzorowo, stąd podpisanie nowej umowy, na mocy której KD będą wspierać Miedziankę podczas kolejnych rozgrywek. Koleje Dolnośląskie stawiają na nowoczesność i wygodę podróżnych, a wybór oferty regionalnego przewoźnika pozytywnie wpływa też na otaczające nas środowisko.

Sport to zdrowie a nowoczesna kolej to transport ekologiczny i bezemisyjny – zwraca uwagę Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich. – Dla nas wspieranie sportu jest równie ważne jak troska o środowisko, dlatego jako spółka odpowiedzialna społecznie stawiamy na dolnośląski sport właśnie. Miedź Legnica jest nam szczególnie bliskim klubem, bo jesteśmy można powiedzieć sąsiadami. Nasze siedziby dzieli zaledwie kilometr. Decyzja o kolejnym sezonie współpracy była jedynie formalnością.

Warto wspomnieć, że partner Miedzi jest również mocno zaangażowany w inicjatywy społeczne. W ramach współpracy w trakcie lockdownu Klub wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi przeprowadził kampanię społeczną przeciw koronawirusowi „Kolej na aktywną pomoc”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024