Silesion.PL

serwis informacyjny

Kilkunastogodzinna awaria w zakładach bukmacherskich Fortuna

Kilkanaście godzin trwała awaria w zakładach bukmacherskich Fortuna. Zarówna strona interetowa bukmachera, jak i aplikacja mobilna nie były dostępne dla użytkowników Fortuny. Awaria nastąpiła w czwartek, tuż po godzinie 16-tej. i dotknęła także klientów Fortuny także w Czechach i na Słowacji. Z awarią uporano się w piątek, kilka minut przed godziną 8 rano.

Treść komunikatu na stronie internetowej Fortuna:

Drodzy Klienci, z powodu problemów technicznych nasza strona nie jest obecnie dostępna. Nasz zespół ciężko pracuje, aby naprawić usterkę tak szybko jak to możliwe. Przepraszamy za niedogodności.

Drodzy Fortuniarze, serdecznie przepraszamy za wczorajszą przerwę w działaniu. W tym momencie, wszystko działa już jak należy. Wkrótce poinformujemy, w jaki sposób zrekompensujemy Wam wczorajsze niedogodności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author