Silesion.PL

serwis informacyjny

Kibice mogą zostać akcjonariuszami FAME MMA. Freakowa federacja zapowiada publiczną emisję akcji.

oktagon Fame mma

oktagon Fame mma

480 000 sprzedaży i 96.15% wyprzedanych miejsc to średnia na podstawie ostatnich 3 gal FAME MMA. Już wkrótce każdy kibic freakowych walk może stać się akcjonariuszem największej federacji fighterskiej w tej części świata, czyli FAME MMA S.A..

Jesteśmy na etapie tzw. prekampanii, na którym zbieramy alerty inwestorów, czyli wstępne deklaracje wpłat od wszystkich zainteresowanych osób. Takiej niezobowiązującej deklaracji można dokonać na stronie emisja.famemma.com. Niebawem będziemy informowali o wszystkich szczegółach – powiedział Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy federacji FAME MMA

Przez ostatnie kilka lat spółka FAME MMA rozwijała się błyskawicznie, teraz kolejnym krokiem jest emisja akcji. Marka FAME MMA, którą znają miliony Polaków, nie bez przyczyny zresztą, bo to największa federacja sportowo-rozrywkowa w Europie. zdecydowało się na crowdfunding.

W przeciągu dwóch lat marka FAME MMA stała się kluczowym graczem na rynku MMA wśród federacji sportowo‑rozrywkowych w Europie. Od pierwszej gali, która odbyła się w Koszalinie 30 czerwca 2018 roku, minęło dwa i pół roku. Jednak dla nas, w tym czasie minęła cała epoka, w trakcie której uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie, goniąc inne federacje. Dziś jest inaczej. Teraz to my wyznaczamy trendy i tak też robimy w tym wypadku. Po raz pierwszy w historii polskich sportów walki, każdy będzie mógł stać się ich częścią, stając się akcjonariuszem FAME MMA S.A. – czytamy na stronie famemma.emiteo.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024