Silesion.PL

serwis informacyjny

Kibice Malmö podpalili pomnik Zlatana Ibrahimovicia

Fani Malmö podpalili posąg Zlatana Ibrahimovicia w Malmö i podpisali “Cygan”. Kibiców Malmö rozwścieczył fakt zakupienia Ibrahimovicia 50% akcji klubu Hammarby.

https://twitter.com/buzzspor/status/1199797897711239168

Statua z wizerunkiem Zlatana Ibrahimovicia została postawiona dokładnie miesiąc temu (październik 2019) pod stadionem klubu Malmö FF, w którym pierwsze kroki stawiał właśnie szwedzki napastnik.

We wtorek Zlatan Ibrahimović zamieścił w mediach społecznościowych film z koszulką Hammarby IF, na której znalazło się jego nazwisko. Ibrahimović odkupił 25 proc. (inne źródła podają 23,5 proc.) udziałów od firmy AEG, która jest właścicielem LA Galaxy, czyli drużyny, dla której “Ibra” rozegrał dwa fenomenalne sezony.

Przystałem na propozycję klubu i AEG, aby uczynić Hammarby jak najbardziej globalną marką. Chcemy by mówiono o nas nie tylko w Szwecji, ale i na świecie. W przyszłości każdy powinien kojarzyć nazwę klubu, jak i jego herbpowiedział Ibrahimović w rozmowie z “Aftonbladet”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024