Katar – Paragwaj 2:2. Skrót meczu Copa America 2019

W drugim meczu grupy B Copa America 2019 reprezentacja Paragwaju zremisowała z Katarem 2:2. Początek należał do “Guaranich”, którzy wynik otworzyli już w 4. minucie, a prowadzenie podwyższyli na początku drugiej połowy. Później goście z Azji powstali jednak z kolan i odrobili dwubramkową stratę.

Remis oznacza, że obecnie w najgorszej sytuacji w grupie B jest będąca przecież wymieniana wśród faworytów do wygrania turnieju Argentyna, która po porażce 0:2 z Kolumbią zajmuje ostatnie miejsce.

Paragwaj – Katar 2:2 (1:0)
Bramki: Cardozo Marín 4′ (rzut karny), González Galeano 56′ – Almoez 68′, Khoukhi 77′.

Paragwaj: Roberto Fernández – Bruno Valdez, Fabián Balbuena, Júnior Alonso, Santiago Arzamendia – Celso Ortiz, Rodrigo Rojas (79′ Richard Sánchez) – Hernán Pérez (46′ Derlis González), Miguel Almirón, Cecilio Domínguez (83′ Juan Iturbe) – Oscar Cardozo.

Katar: Saad Al Sheeb – Pedro Miguel Correia, Bassam Hisham Al Rawi, Tarek Salman, Abdelkarim Fadlalla – Hassan Al-Haydos, Assim Madibo, Boualem Khoukhi, Akram Afif – Abdulaziz Hatem (88’Karim Boudiaf) – Ali Almoez.

Żółte kartki: González, Balbuena –  Madibo, Salman, Hassan, Khoukhi.