Silesion.PL

serwis informacyjny

Kasomania TOTALbet: 50 000 zł trafiło do Jakuba! „Chyba się rozpłaczę”

Stało się! W piątek rozlosowano nagrody główne w loterii Kasomania, oragnizowanej przez zakłady bukmacherskie TOTALbet

O największym szczęściu może mówić Jakub, który wygrał 50 000 zł!

– Ja p…! Chyba się rozpłaczę. Przepraszam, nigdy w życiu nic nie wygrałem, a teraz taka kasa! – cieszy się zwycięzca.

Druga nagroda 30 000 zł trafiła do Adama, który zawarł u nas zaledwie jeden zakład. Z kolei 10 000 zł wylosował Łukasz. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Finałowe losowanie Kasomanii zapewniło dreszczyk emocji wielu osobom. Przyznaje to Jakub, który zgarnął 50 000 zł.

W środę dostałem od was SMS-a, że zbliża się finałowe losowanie Kasomanii i przeszło mi przez myśl, że może to ja wygram. Czekałem na wyniki, ale nawet nie marzyłem o nagrodzie głównej! Przepraszam, muszę się rozłączyć, zadzwonię do rodziców i narzeczonej – mówił w emocjach szczęśliwy Klient.

Po kilku minutach oddzwonił.

Woow, ciągle nie mogę w to uwierzyć. Super jest ta wasza Kasomania. Wcześniej dwa razy wylosowałem nagrodę dzienną 100 zł i zacząłem zwracać uwagę, o co chodzi o tej loterii. Czekałem na te losowania, w których można było trafić większą gotówkę.

TOTALbet to bardzo fajny bukmacher. Macie bardzo wysokie kursy, nowoczesną, wygodną stronę. Po takiej wygranej będę waszym stałym klientem – cieszy się Jakub.

A na co przeznaczy nagrodę główną?
– Jeszcze nie wiem. Może kupię samochód? Ale zobaczymy, naradzę się z narzeczoną. Na pewno kasa się przyda! – dodał zwycięzca.

Drugą nagrodę 30 000 zł wylosował Adam, który postawił u nas tylko jeden zakład. Może więc mówić o wielkim szczęściu, że z masy kuponów wylosowano właśnie jego.

– Słucham? Poważnie? Trzydzieści tysięcy? Ale nie wkręca mnie pan?

– Adam przez całą rozmowę z zachowywał rezerwę, ale po zalogowaniu na konto TOTALbet przekonał się, że to dzieje się naprawdę.

Boże… Naprawdę wygrałem! A dopiero niedawno założyłem u was konto. Widziałem, że Andrzej Twarowski was reklamuje i pomyślałem, że spróbuję. Naprawdę miałem wielkie szczęście, bardzo dziękuję! – mówi zdobywca 30 000 zł.

Z Łukaszem, który zdobył trzecią nagrodę 10 000 zł, nie udało nam się połączyć. Ale w piątek rozlosowaliśmy też dwie nagrody po 5000 zł.

Jedna z nich trafiła do Tomasza.

Wygrałem 5000? Wooow, dziękuję bardzo. Co w tej sytuacji mogę powiedzieć? Kasomania jest najwspanialszą promocją na świecie. Gdy założyłem konto w TOTALbet, zapoznałem się ze wszystkimi promocjami i miałem na względzie, że można wygrać fajne nagrody. Udało się! Za zdobytą kasę może pojadę w góry – powiedział zdobywca 5000 zł.

A więc finałowe emocje już za nami. Podobała Wam się pierwsza edycja Kasomanii? Jeśli tak, bądźcie czujni, wkrótce możemy mieć dla Was dobrą informację.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024