Silesion.PL

serwis informacyjny

KasoMania: Krzysztof trafił 2000 zł. “Będzie na okna!”

Miło słucha się radości kolejnych zwycięzców Kasomanii, gdy zostają poinformowani o zdobyciu nagrody.

Tym razem tygodniowa wygrana 2000 zł trafiła do pana Krzysztofa. – Akurat jestem na etapie budowy domu. 500 zł zostawię na zakłady, a za 1500 doinwestuję okna – cieszy się zwycięzca.

Nasz telefon zastał pana Krzysztofa przy pracy.

– Naprawdę wygrałem? Z moim szczęściem? No to super, rewelacja! Kolejny powód, by grać w TOTALbet. Dobrze mi się u was obstawia no i jeszcze taka nagroda – komentuje zwycięzca piątkowego losowania.

– Do Kasomanii zapisałem się, bo wychodzę z założenia, że skoro jest coś takiego, to trzeba spróbować. Ale nie zwracałem większej uwagi na losowania, po prostu obstawiałem kupony i myślałem, że może przy okazji coś wylosuję. Ale nagrodę główną? W życiu bym nie powiedział – dodaje pan Krzysztof.

– Akurat jestem na etapie budowy domu, więc pieniądze się przydadzą. 500 zł zostawię na zakłady, a za 1500 doinwestuję okna – zdradza zwycięzca.

Przypomnijmy, że w losowania Kasomanii odbywają się codziennie. Każde 10 zł postawione na zakłady to 1 los. W wielkim finale 4 stycznia nagroda główna wyniesie aż 50 000 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author